نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
انتخاب شهردار کرج از بین یک نامزد!
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
حزب‌الله: در حالیکه بنا بود اعضای شورای شهر کرج در 2 روز گذشته نامزدهای احراز پست شهردار را معرفی کنند همچنان فقط نام یک گزینه از شورای 13 نفره بیرون آمده است؛ روندی که شائبه ناکارآمدی شورای کرج را بیش از پیش مطرح می‌کند.
شهردارهای 6 ماهه کرج!
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
حزب‌الله: برخی اعضای شورای شهر کرج به این یقین و نتیجه رسیده‌اند که تصمیمات قبلی و روند گذشته آنها در انتخاب شهردار کرج اشتباه بوده و الان دیگر زمان تکرار اشتباه نیست.
هشدار شدید و غیرمستقیم به شهردار آینده کرج در جلسه شورای شهر
حزب‌الله: پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر کرج با افشاگری محمدرضا احمدی‌نژاد سرپرست شهرداری کرج از اوضاع مالی وخیم و بحرانی شهرداری همراه بود و اکثریت اعضای شورای شهر را متعجب کرد.
اتلاف وقت شورای شهر کرج توسط آقای رئیس!
۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
حزب‌الله‌: توضیحات طولانی و تکراری رئیس شورای شهر کرج برای رای‌گیری درباره ادامه یافتن یا اتمام زودهنگام جلسه شورا، زمان قابل توجهی از جلسه کوتاه شورای شهر را تلف کرد که با اعتراض برخی اعضا روبه‌رو شد.
تشکیل کارگروه ویژه صادرات خودرو در وزارت صنعت، معدن و تجارت
حزب الله:رفع مشکلات عمومی تولید خودرو مورد توجه وزارت صنعت است و از این رو کار گروه هماهنگی اجرایی در ارتقای کیفیت، صادرات و خدمات پس از فروش تشکیل می شود.
ارسال کاروان کمک های ایران خودرو به مناطق زلزله زده غرب کشور
حزب الله:کاروان کمک شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو به هموطنان زلزله زده غرب کشور در ایران خودرو کرمانشاه تجمیع و سپس برای توزیع در شهرها و روستاهای آسیب دیده راهی این مناطق شد.
ایساکو پا به پای زائران اربعین حسینی به کربلا می‌رود
حزب الله:نمايندگي‌هاي مجاز منتخب ايران‌خودرو به همراه اکیپ‌های امدادی در استان‌هاي ايلام، خوزستان، کرمانشاه و همدان به ویژه در مرزهای منتهی به عراق، در طرح خدمت رساني به زائرين عتبات عاليات به صورت شبانه‌روزي از 13 تا 21 آبان ماه به خدمت رساني خواهند ...
نگرش جدید در توسعه بازارهای صادراتی ایران خودرو
حزب الله:طی پژوهش هایی که در بازارهای مختلف صادراتی صورت گرفته، نقاط ضعف و قوت هر یک از بازارها شناسایی شده و براساس نگرش جدید در توسعه بازارها،صادرات به برخی کشورها در اولویت قرار گرفته است.
آغاز تحویل خودرو 2008 با موعد مهرماه
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶
حزب الله:پس از ارسال دعوت نامه و تحویل خودرو2008 با موعدشهریور ماه ، عرضه این محصول به مشتریان با زمان تحویل مهرماه وبر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، از سوی شرکت ایکاپ در حال انجام است.
برگزاری کارگاه های آموزشی تاریخ و فرهنگ استان البرز
حزب الله:کارگاه های آموزشی تاریخ،فرهنگ و هنر کرج با هدف آموزش تاریخ نگاری محلی برگزار می شود.
بازديد اعضاي كميسيون صنايع مجلس از ايران خودرو كرمانشاه
حزب الله:اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي با همراهي مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو از خط توليد اين شركت در كرمانشاه بازديد كردند.
کاروان مهر ایساکو راهی مناطق محروم شد
حزب الله:شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو، ایساکو در راستای مسئولیت های اجتماعی کمپین «کاروان مهر» را در دو فاز اجرا می کند. در فاز نخست اجرای این کمپین کامیونت های حاوی وسائل گرمایشی این شرکت راهی مناطق محروم کشور شد.
صدور دعوت نامه خریداران پژو2008 برای شهریورماه
حزب الله:دعوت نامه تمامی خریداران پژو2008 که موعد تحویل خودرو آنها شهریور96 است، صادر و ارسال شده تا در چند روز آینده خودرو آنها تحویل شود.
ارتقای کیفیت خودروهای تجاری با همکاری های بین المللی
حزب الله:مدیر عامل ایران خودرو دیزل گفت: با توجه به محدودیت ترانزیت خودروهای تجاری در اروپا و لزوم رعایت مباحث کیفی این نوع محصولات، ارتقای کیفیت خودروهای تجاری مورد توجه قرار گرفته است.
در مسير افزايش كيفيت محصولات، پاياني متصور نيستيم
حزب الله:مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو در ديدار مديران مسئول روزنامه ها و خبرگزاري هاي كشور مهمترين اقدامات صورت گرفته و همچنين برنامه هاي آينده اين گروه صنعتي را تشريح كرد.
گردهمائي هايماسواران ايران
۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴
کلوپ های تخصصی خودروها در سراسر جهان فعالیت های گسترده ای را دارند و اعضای آنها همواره از برنامه های مختلف برگزار شده، استقبال می کنند. در ایران نیز کلوپ های تخصصی خودرو غریبه نیستند و چند سالی است که به همت کمیته کلاسیک فدراسیون موتورسواری و اتومبیل ...
وجه خرید محصولات صرفا به حساب ایران خودرو واریز شود
حزب الله:گروه صنعتي ايران خودرو با صدور اطلاعيه اي نسبت به مشكلات ناشي از تخلف شركت "خودرو تجارت يكتا" واكنش نشان داد و اعلام كرد طی اين رويداد متضرر شده و پيگيري هاي حقوقي لازم براي احقاق حق خود را انجام خواهد داد.
حضور شریعتمداری در كابينه دوازدهم آغاز شكوفايي اقتصاد ايران است
حزب الله:توانمندي هاي مديريتي نامزد پيشنهادي وزارت صنعت مي تواند زمينه ساز توسعه و شكوفايي صنعت و تجارت كشورمان شود.
120 انجمن صنفی و تجاری: رای قاطع به شریعتمداری به رونق تولید و اشتغال می‌انجامد
حزب الله:درادامه حمایت ها از انتخاب «محمد شریعتمداری» به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت،120اتحادیه و سندیکای صنفی و تجاری، با انتشار بیانیه ای از نمایندگان ملت خواستند با رای قاطع به وزیر پیشنهادی، دولت را در رفع مشکلات کشور بویژه در زمینه ...
اولویت من تامین مالی بخش تولید است/ باید برای ایجاد تقاضا برنامه‌ریزی کنیم
حزب الله:محمد شریتعمداری گفت: توسعه تولیدات داخلی با هدف رسیدن به بازارهای صادراتی در اولویت وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.