نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
جزئیات فرآیند جدید رجیستری گوشی‌های مسافری
حزب الله : مرکز اطلاع رسانی سامانه هوشمند مدیریت تجهیزات ارتباطی (همتا) باتوجه به سوالات و ابهامات ایجاد شده در خصوص رجیستری گوشی‌های مسافری، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
حلقه منتقدان کانزاس و فینیکس بهترین‌های سال را معرفی کردند
حزب الله : حلقه منتقدان فیلم کانزاس و فینیکس بهترین‌های سال جهان را معرفی کردند.
طرح بازآفرینی شهری با جدیت پیگیری می‌شود
حزب الله : شهردار کرج گفت: با نظارت بر ساخت و سازهای غیر مجاز، از توسعه بافت فرسوده در شهر جلوگیری می‌شود.
شهروندان نقش اصلی را در مدیریت بحران دارند / این که در زمان بحران چطور باید رفتار کنیم نیازمند فرهنگ‌سازی است
حزب الله : شهردار کرج گفت: چگونگی رفتار در زمان بحران نیازمند فرهنگ‌سازی است.
اولین خودرو نوررسان آتش نشان کشور در کرج رونمایی شد
حزب الله : شهردار کرج در مراسمی از اولین خودرو نوررسان آتش نشان که توسط گروه آتش نشانی و خدمات ایمنی مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج طراحی و ساخته شده، رونمایی کرد.
تصمیم دیرهنگام برای تنظیم بازار میوه شب عید
حزب الله : در حالی که دولت تصمیمی دیرهنگام برای تنظیم بازار میوه شب عید مدنظر دارد، کارشناسان معتقدند در شرایط کنونی، حضور دستگاههای دولتی در بازار میوه، تنها مشکل را بیشتر می‌کند.
نامزدهای جوایز لومیر فرانسه اعلام شد/ اودیار و نوئه میان نامزدها
حزب الله : جوایز لومیر که در کشور فرانسه هم تراز جوایز گلدن گلوب در آمریکا است از فهرست نامزدهای بیست و چهارمین دوره خود رونمایی کرد.
جف بریجز جایزه «سیسیل بی. دمیل» گلدن گلوب ۲۰۱۹ را دریافت می کند
حزب الله : جف بریجز بازیگر فیلم‌های «لبوفسکی بزرگ» و «دل دیوانه» جایزه افتخاری «سیسیل بی. دمیل» گلدن گلوب سال ۲۰۱۹ را دریافت می کند.
ابهام در زمان توزیع بسته حمایتی کارگران
حزب الله : در حالی که تاکنون«مددجویان نهادهای حمایتی»، «بازنشستگان کشوری، لشگری و صندوق فولاد» و «کارمندان»، بسته حمایتی خود را دریافت کرده‌اند، اما کارگران همچنان منتظر دریافت بسته حمایتی خود هستند.
دوردست ترین شی در منظومه شمسی رصد شد
حزب الله : ستاره شناسان دوردست ترین شی آسمانی در منظومه شمسی را رصد کردند که ۱۱ میلیارد مایل با زمین فاصله دارد.
جایگاه جهانی ایران در تولیدات «های تک»/ رتبه ۵۷ در صادرات
حزب الله : برمبنای گزارش سازمان تنظیم مقررات از وضعیت اکوسیستم اقتصادی ICT، کشور ایران در تولیدات «های تک» رتبه ۲۸ جهانی و در صادرات کالاهای خلاق رتبه ۵۷ را به خود اختصاص داد.
انتشار فهرست اعضای هيات مديره گروه صنعتی ايران خودرو
حزب الله : درراستای اعلام مدير عامل گروه صنعتی ايران خودرو مبنی بر آگاه سازی افكارعمومی وارائه اطلاعات به مردم فهرست اعضای هيات مديره اين گروه صنعتی منتشر شد.
هتل‌دار ارمنی هتل کاتوزیان هستم/ بازنشستگی فعال‌ترم کرده است
حزب الله : جلیل فرجاد با اشاره به بازی در نمایش «لاله زار، هتل کاتوزیان» که قرار است در تماشاخانه مهرگان به صحنه برود درباره پررنگ تر شدن فعالیتش در حوزه تئاتر سخن گفت.
بخشی از نظام بانکی باید فورا اصلاح شود
حزب الله : وزیر امور اقتصادی و دارایی با تشریح آخرین وضعیت اصلاح نظام بانکی گفت: بخشی از اصلاحات در نظام بانکی باید به فوریت انجام گیرد که بر این اساس، موارد مرتبط در مرحله تصویب در دولت قرار دارد.
تجارت در تله بخشنامه‌های دردسرساز
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
حزب الله : امروز دقیقا یک ماه از صدور آخرین بخشنامه ارزی برای صادرات می‌گذرد و هنوز صادرکنندگان اشکالات زیادی را به آن وارد می‌دانند؛اما هستند واردکنندگانی که روزهای متمادی پشت در سامانه نیما می‌مانند.
دوست داشتم کار بزرگی در پیکان می‌کردم/ امانتدار خوبی بودم
حزب الله : سرمربی پیشین تیم فوتبال پیکان گفت: ۷۰ درصد اهدافی که در پیکان داشتیم محقق شد و فکر می‌کنم امانتدار خوبی بودم.
پنج تیم مدعی قهرمانی هستند
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴
حزب الله : عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه کیفیت نیم فصل اول لیگ برتر قابل قبول بود، گفت: با نتایجی که رقم خورد پنج تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند.
نتانیاهو وزارت جنگ را هم به دست گرفت
حزب الله : پارلمان رژیم صهیونیستی با تعیین نخست وزیر این رژیم به عنوان وزیر جنگ موافقت کرد.
«بدون تاریخ بدون امضا» از ایران از اسکار نود و یکم جا ماند
حزب الله : آکادمی علوم و هنرهای سینمایی درحالی فهرست کوتاه نامزدهای ماقبل نهایی ۹ بخش جوایز اسکار امسال را اعلام کرد که نامی از نماینده ایران در میان بهترین فیلم‌های غیرانگلیسی زبان دیده نمی‌شود.
شاخص‌های وال‌استریت سقوط کرد/ داو جونز ۴۰۰ واحد از دست داد
حزب الله : در معاملات دوشنبه شب در آمریکا، با وحشت سرمایه‌گذاران از این که برنامه افزایش نرخ بهره فدرال‌رزرو، خارج از توان تحمل اقتصاد آمریکا و بازارهای سهام باشد، وال‌استریت به شدت سقوط کرد.