نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
مصرف مواد مخدر از نظر شرعی حرام است
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
حزب الله : یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه هر چه آلودگی در میان جوانان بیشتر باشد راه رسیدن به اهداف دشمنان بازتر می‌شود، گفت: مصرف مواد مخدر از نظر شرعی یکی از محرمات مسلم است.
کسانی که دلداده آمریکا بودند و اعتماد می‌کردند بیدار شوند
حزب الله : یک مرجع تقلید با تاکید بر اینکه اعتماد دوباره به آمریکا خیانت به ملت ایران است، گفت: توقع داریم کسانی که دلداده آمریکا بودند و آن‌ها را باور داشتن و اعتماد می‌کردند بیدار شده و دیگر حتی زمزمه مذاکره با آن‌ها را مطرح نکنند و تمام همت خود را ...
صدا و سیما باید با سازمان پدافند غیرعامل هماهنگ باشد
حزب الله : یک مرجع تقلید شیعه گفت: باید در دنیای کنونی آمادگی خود را از جهات مختلف حفظ کنیم تا بتوانیم با دشمنان مختلف مقابله کنیم و خداوند نیز یاری دهنده مسلمانان است.
آمریکا از گزینه تحریم هم به نتیجه نمی‌رسد
حزب الله : یک مرجع تقلید گفت: آمریکا از تهدید نظامی طرفی نبست و با تحریم نیز به نتیجه‌ای نمی‌رسد و شکست خواهد خورد.
حراست از نام خلیج‌فارس "وظیفه ملی" است
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: خلیج‌فارس از قدیم به این نام مطرح بوده و باید در مقابل توطئه‌های دشمنان به‌صورت آگاهانه بیدار باشیم و از این نام ارزشمند دفاع کنیم.
درخواست آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی از رئیس‌کل بانک مرکزی/فکری به حال تنزل ارزش پول ملی کنید
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه دولت باید صادقانه مشکلات و مسائل را با مردم در میان بگذارد، گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر ارزش پول ملی ما بسیار تنزل پیدا کرده و این خسارت عظیمی است.
سود وامی که بانک‌ها از مردم می‌گیرند باید کاهش پیدا کند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان در دیدار با رئیس کل بانک مرکز گفت: مهلت بازپرداخت سود وام تولیدکنندگان افزایش پیدا کند.
پیاده‌روی اربعین احیاکننده شعار «هیهات من الذله» در جهان است
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: اربعین شعاری است که شیعیان جهان را با هم متحد و منسجم می‌کند، چراکه تحت زیارت اربعین شعار حسینی «هیهات من الذله» را احیا کرده و زنده نگه می‌دارند.
تازه‌ترین استفتائات دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد
استفتائات مقام معظم رهبری به شرح زیر می باشد
زندگی و معیشت مردم بسیار سخت شده؛ نظارت بیشتری در توزیع کالا شود
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه اگر دستگاه‌های کنترل‌کننده وجود نداشته و نظارت نشود مشکلات زیادی در کشور ایجاد می‌شود، گفت: دلسوزی بیشتری در زمینه نظارت کالا و اجناس شود چون آبروی کشور در این زمینه است.
مراقب افراد نفوذی در آموزش و پرورش باشید
حزب الله : استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: باید مراقب آسیب‌های اجتماعی باشیم، انتقال فرهنگ غربی در قالب برنامه‌های مختلف همچون ۲۰۳۰ از آسیب‌های امروز است و این سند آسیبی در لباس خدمت بود، غربی‌ها در لباس خدمت به ما ضربه می‌زنند.
پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتاء درباره اخذ "ویزای اربعین"
حزب الله : مقام معظم رهبری به تازه‌ترین استفتائات در مورد اربعین حسینی پاسخ داده‌اند از جمله حکم اخذ روادید برای زیارت اربعین ... .
پیشنهاد آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی به آیت‌الله لاریجانی درباره موضوع مهریه
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه درباره مهریه، پیشنهاداتی پیرامون این موضوع مطرح کرد.
راهپیمایی اربعین مانور بزرگ سیاسی مسلمانان و شیعیان است
حزب الله : در پیام آیت الله العظمی نوری همدانی آمده است: راهپیمایی اربعین به مانوربزرگ سیاسی مسلمانان و شیعیان در مقابل اسرائیل و آمریکا و دیگر اذناب آنها در منطقه تبدیل شده است.
شورای نگهبان با دقت لایحه FATF را بررسی کند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با اشاره به تصویب لایحه FATF از سوی مجلس گفت: برای اینکه این لایحه مخالفتی با شرع و قانون اساسی نداشته باشد، باید شورای نگهبان با دقت این قرارداد را بررسی کند.
گرانی کمر جامعه را شکسته؛ دولت در بالا و پایین رفتن نرخ ارز نقش دارد
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دولت در بالا و پایین رفتن نرخ ارز نقش دارد، گفت: مشکل گرانی در جامعه وحشتناک بوده و به تعبیر برخی کمر جامعه را شکسته است.
پرونده‌های مفاسد اقتصادی سریع‌تر بررسی شود/ توجه به فضای مجازی
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان بر لزوم بررسی سریع‌تر پرونده‌های مفاسد اقتصادی تأکید کرد و گفت: تشریفات زیادی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی وجود دارد.
در برابر تصویب لایحه FATF کوتاه نمی‌آییم/این یک پیمان "عبری، غربی و عربی" است
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه حوزه نمی‌تواند درباره تصویب لایحه FATF بی‌تفاوت باشد، گفت: این یک پیمان عبری، غربی و عربی است، و ما در برابر تصویب این لایحه کوتاه نمی‌آییم.
عدم رفع نیاز اقشار آسیب‌پذیر و عدم تحرک جدی مسئولان نگران‌کننده است
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان در نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار توجه بیشتر مسئولان به مسائل اقتصادی شد و گفت: آنچه که بنده را نگران کرده عدم توجه کافی به مقوله رفع نیاز اقشار آسیب‌پذیر و عدم تحرک جدی مسئولان در این زمینه است.
استفتائات جدید از رهبر معظم  انقلاب درباره خرید و فروش ارز
حزب الله : پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری استفتائات جدیدی که پیرامون احکام از دفتر رهبر انقلاب سؤال می‌شود را ماهانه منتشر می‌کند.