نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
برخی اسلامی حرف می‌زنند ولی غیر اسلامی فکر می‌کنند
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هرکس دل در گرو اسلام دارد باید روی پای خود بایستد، گفت: برخی اسلامی حرف می‌زنند غیر اسلامی فکر می‌کنند.
بدحجابی فاجعه ای بزرگ در ایران است
حزب الله: آیت الله العظمی حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: مساله بدحجابی یکی از فاجعه های بزرگی است که امروز در ایران به وجود آمده و متاسفانه در حال عادی شدن است؛ مع الاسف این مساله در قم نیز وجود داشته و در حال گسترش می باشد.
صداوسیما مدیون قم و حوزه‌های علمیه است/ بیان خدمات حوزه ریاکاری نیست
حزب الله: آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: اخیرا در این فکر فرو رفتم که باید خدمات حوزه را به جامعه بیان کنیم تا بدکاران و بد اندیشانی که به فکر تخریب حوزه هستند، واقعیت ها را بدانند؛ بیان نمودن خدمات حوزه ریاکاری نیست.
آمریکا قدرت مطلق نیست/ایران قصد تجاوز به هیچ کشوری را ندارد
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه آمریکا قدرت مطلق نیست، گفت: آمریکا کشور خودش را بتواند اداره کند هنر کرده، ما کاری با آن‌ها نداریم، ما با شرارت و ابرقدرتی آن‌ها کار داریم.
نظر آیت الله العظمی مکارم در رابطه با حکم شرعی "حرمت ابدی"
حزب الله: آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در درس خارج فقه خود تاکید کرد: برخی می گویند اگر مادربزرگ بچه ای، بچه را شیر دهد، مادر اصلی این بچه در خانه شوهر حرام ابدی می شود؛ ما درباره این مسئله مطالعه زیادی کرده و به این نتیجه رسیدیم که موجب حرام ابدی نمی ...
کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است/ تولید باید در دست بخش خصوصی باشد
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه نیازمند انقلاب اقتصادی در کشور هستیم، گفت: انقلاب سیاسی و فرهنگی در کشور انجام شده ولی انقلاب اقتصادی نشده است.
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: وهابیت تکفیری در حال نزول و پایان عمرشان نزدیک است، آنها با پول های سعودی می خواهند به زندگی کثیف خود ادامه دهند و برنامه های خود را دنبال کنند.
به آمریکایی‌ دست می‌دهید، انگشتان خود را بشمارید!
حزب الله: یک مرجع تقلید در تشریح اظهارات خود با مسئولان وزارت امور خارجه گفت: وقتی به آمریکایی‌ها دست می‌دهید، انگشتانتان را بشمارید!
گرانی و تورم مهم‌ترین مشکلات کشور است
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان گفت: مردم امروز با گرانی و تورم دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مشکل بیکاری، ازدواج، مسکن و بی‌توجهی نسبت به جوانان مهم‌ترین مشکلات پیشِ‌روی کشور و نظام است.
هشدار ‌آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی نسبت به خطرات «بدحجابی و بی‌حجابی»برای جامعه
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مسئولان باید بدحجابی و بی‌حجابی را یک مسئله واقعی برای جامعه تلقی کنند، گفت: دولت می‌تواند از ادارات شروع کرده و بگوید در ادارات مربوط کارمندان خانم حجاب را باید رعایت کنند.
سرطان اختلاس، حقوق‌های نجومی و بی مدیریتی، کشور را فلج می‌کند
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان گفت: همه امکانات و منابع در این مملکت وجود دارد بااین‌حال سرطان اختلاس، حقوق‌های نجومی و بی مدیریتی، کشور را فلج می‌کند.
خروج آمریکایی‌ها از سوریه برای جامعه اسلامی پیروزی است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: اکنون شاهد اتفاقات بسیار خوبی در منطقه مانند خروج آمریکا و همپیانان آنها در سوریه و عراق هستیم و این نشانه پیروزی برای جامعه اسلامی است.
گروهی برای تضعیف مرجعیت و حوزه ها تلاش می کنند ‌
حزب الله: آیت الله العظمی مکارم شیرازی، در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین چالش‌ها و آسیب‌های متوجه نظام اسلامی را برشمرد.
مردم در مضیقه هستند/ گرانی با ارائه آمار از بین نمی‌رود
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه امروز مردم در مضیقه هستند، گفت: مردم از مسئولان خدمتگزاری می‌خواهند و رفاه حق مردم است ولی با ارائه آمار، مشکلات گرانی از بین نمی‌رود.
برخی اراده‌ها اجازه نمی‌دهند که وحدت حوزه و دانشگاه محقق شود
حزب الله: یکی از مراجع شیعه با بیان اینکه وحدت حوزه و دانشگاه با خواست جوانان حاصل می‌شود، گفت: گاهی برخی اراده‌ها اجازه نمی‌دهد که این موضوع محقق شود، بنابراین جوانان باید در این راستا تلاش کنند.
مصرف بالای سیگار و قلیان توسط جوانان نگران کننده است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت حفظ سلامتی، آمار مصرف سیگار و قلیان را توسط نسل جوان نگران کننده عنوان کرد.
توضیح آیت الله العظمی سبحانی درباره دیدار ناشران و حذف تکلیف دانش‌آموزان
حزب الله : یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به دیدار تعدادی از ناشران با وی، گفت: این افراد به بنده نگفتند تکلیف شب حذف شده، بلکه گفتند تکلیف خانه و بنده نیز گفتم این کار صحیح نیست.
مسئولان از صبر مردم سواستفاده نکنند؛ گرانی‌ها را کنترل کنند
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: ملت ایران نجابت دارد که نسبت به مشکلات و گرانی‌ها سکوت کرده است، به مسئولین گفتم که از صبر مردم سواستفاده نکنند و گرانی‌ها را کنترل کرده و مشکلات جامعه را رفع کنند.
اسلام کرامت واقعی زنان را آشکار کرد
حزب الله : آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید شیعیان، در پیامی به دوازدهمین دوره مسابقات بانوان دارالقرآن امام علی(ع) تاکید کرد: اگر زنان شجاع و انسان ساز از ملت ها گرفته شوند ملت ها به شکست و انحطاط کشیده می شوند.
بازار چاپ و نشر در کشور آشفته است/ دولت نظارتی بر عرضه کاغذ ندارد
حزب الله : مرجع تقلید شیعیان گفت: دولت برای واردات کاغذ، ارز ۴۲۰۰ تومانی به تجار اختصاص می‌دهد اما همچنان وضعیت بازار چاپ و نشر مانند سابق آشفته است، این مسائل نشان می‌دهد دولت نظارت درستی روی مسئله کاغذ و چاپ و نشر ندارد.