نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
نوع مطلب :  
دولت نظارت‌ خود بر بازار را بیشتر کند
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان تأکید کرد: در سال جدید کاسب‌ها نسبت به مردم رعایت انصاف را داشته باشند و دولت نیز نظارت‌های خود را بیشتر کند.
عزت کشور در سایه منطق و تدبیر در جهان بیشتر می‌شود
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم بکارگیری منطق و تدبیر در سیاست خارجی گفت: باید با کشورهایی مانند مصر، مراکش و اردن که مردم آن دوستدار اهل‌بیت(ع) هستند، رابطه قوی داشته باشیم.
توصیه‌های پنج‌گانه آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی به ظریف
حزب الله: آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی از مراجع تقلید با بیان توصیه‌هایی پنج‌گانه به وزیر خارجه گفت: آنچه در سیاست خارجی باید توجه شود، سه اصل عزت، حکمت و مصلحت است که مورد تاکید رهبری هم قرار دارد و در این مسیر گام برداشته می‌شود.
جلوی فشار بانک‌ها به ‌واحدهای تولیدی را بگیرید
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه کشورهای پیشرفته جهان به سبب توجه به تولید به شکوفایی رسیده‌اند، گفت: باید سازوکاری در نظر گرفته شود که بانک‌ها به این راحتی نتوانند واحدهای تولیدی را تحت‌فشار قرار دهند.
بساط رباخواری از نظام بانکی برچیده شود
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه متأسفانه امروز ربا به اشکال مختلف در نظام بانکی ما دیده می‌شود گفت: باید ماهیت بانک‌ها تغییر پیدا کند و بساط رباخواری برچیده شود.
علما از افکار مردم در برابر فتنه‌های استکبار حراست می‌کنند
حزب الله: یکی از مراجع تقلید از علمای دینی به‌عنوان مرزبانان دین نام برد و گفت: علما از اعتقاد و افکار مردم در برابر فتنه‌های کشورهای استکباری حراست می‌کنند و نمی‌گذارند که سربازان شیطان به باورهای دینی ملت لطمه بزنند.
نظارت دقیق بر برنامه‌ها، کتب و اساتید/ مراقب نفوذی‌ها باشید
حزب الله: یکی از مراجع تقلید لزوم نظارت بر برنامه‌ها، کتاب‌ها و اساتید را مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر این سه مورد چه در آموزش و پرورش و چه در دانشگاه‌ها اصلاح شود تمام آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها اصلاح می‌شود.
خیانت و دروغ مسئولان کاخ باشکوه اعتماد را فرو مى‌ریزد
حزب الله: آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در شرح نهج‌البلاغه خود یکی از لوازم فرو ریختن اعتماد عمومی مردم را خیانت و دروغ مسئولان معرفی کرد.
اوراق مشارکت و اوراق قرضه مصداق «ربا» است‌
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان گفت: مبالغی با عنوان اوراق قرضه و اوراق مشارکت که پرداخت می‌شود نمونه‌ای از "ربا" است.
موقوفات غصب‌شده از چنگ موقوفه‌خواران آزاد شود/ نمی‌شود بخشی از مسجد را مغازه کرد
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان گفت: هیچ‌گونه استفاده تجاری از مساجد نباید صورت گیرد و نمی‌شود بخشی از مسجد را تبدیل به مغازه کرده و از این طریق کسب درآمد کرد.
۶ ویژگی بیانیه گام‌دوم رهبر معظم انقلاب/ تاکید بر نقش تبیینی نخبگان جامعه
حزب الله: آیت الله العظمی نوری همدانی با صدور بیانیه ای در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اعلام کرد: نخبگان علمی در حوزه‌ها و دانشگاه‌ها داریم که با مطالعه دقیق این منشور و طرح آن در مجامع و مباحث علمی در تشریح این منشور و عملی کردن ...
بانک‌ها مطابق با نظر مراجع تقلید عمل کنند/ دریافت دیرکرد حرام است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: بانک‌ها علاوه بر سود پول دیرکرد هم دریافت می‌کنند که مراجع تقلید آن را حرام می‌دانند لذا باید مطابق با نظر مراجع عمل شود.
استفتائات رهبر معظم انقلاب درباره تجسس در تلفن همراه همسر
حزب الله: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری استفتائات جدید (اسفند ماه) حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای را منتشر کرد.
آیت‌الله ‌‌مؤمن ‌عمر بابرکتش ‌را برای تربیت شاگردان فاضل و ‌هدایت مردم گذراند‌
، حزب الله: آیت‌الله العظمی صافی‌گلپایگانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی ارتحال آیت‌الله مؤمن قمی را تسلیت گفت و زهد، تقوا و ساده‌زیستی را از ویژگی‌های شخصیتی این عالم ربانی دانست.
مذاکره با دشمنان بی‌فایده است/ حفظ اقتدار دفاعی منشأ قرآنی دارد
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بهانه جویی‌های دشمنان تمامی ندارد، گفت: تعجب می‌کنیم از کسانی که در گوشه و کنار از مذاکره دم می‌زنند، اما به این واقعیات توجه ندارند.
کاهش نرخ جمعیت خطرناک است/ تلاش برای مقابله با فرهنگ تک فرزندی
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان تک فرزندی را فرهنگی غلط دانست و گفت: کاهش نرخ جمعیت در کشور خطرناک است و باید در نیروهای مسلح برای مقابله با فرهنگ تک فرزندی تلاش شود تا نسل کشورمان جوان باشد.
هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار کشور ایران می‌شود
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با صدور پیامی، ضمن محکوم کردن جنایت هولناک به شهادت رساندن حافظان امنیت کشور، گفت: هر قطره خون فرزندان رشید ملت موجب عزت و اقتدار این کشور خواهد شد.
تروریست‌های حمله انتحاری سیستان و بلوچستان به سزای اعمالشان برسند
حزب الله: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حمله انتحاری به اتوبوس در سیستان گفت: واقعه سیستان و بلوچستان را به همه ملت ایران و داغ دیدگان این حادثه تسلیت می‌گویم و امیدوارم که جمهوری اسلامی تروریست‌ها را به سزای اعمالشان برساند.
خطر برخی تندروی‌های داخلی برای نظام بیشتر از دشمنان خارجی است
حزب الله: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه تندروی‌ها ضرر دارد، گفت: اسلام، انقلاب و نظام به وسیله دشمنان از بین نخواهد رفت، اما ممکن است به وسیله دوستان ضربه خورده و از بین برود.
وظیفه مسؤولان در مقابل این مردم انقلابی سنگین تر شد
حزب الله: یک مرجع تقلید با بیان اینکه وظیفه مسؤولان در مقابل این مردم انقلابی سنگین شد، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خواب دشمنان این کشور و نظام را آشفته کرد و لرزه بر اندام آن‌ها انداخت.