مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت سایپا برگزار شد
= حزب الله : مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت سایپا با حضور سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، سرهنگ وحید تیموری فرمانده بسیج کارگری تهران بزرگ، خانواده شهدا، ایثارگران، جمعی از مدیران و بسیجیان منتخب گارگری سایپا برگزار شد.
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب : 156019
مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت سایپا برگزار شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با ایراد سخنرانی ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج گفت: نگاه و تفکر بسیجی می تواند کشور را به موفقیت های زیادی برساند.

وی افزود: امام با تشکیل بسیج در کشور علاوه بر تقویت بنیه دفاعی کشور در اوایل جنگ تحمیلی، شرایط و بستر لازم برای خدمات و کارهای بزرگتر را بر اساس تفکر بسیجی در عرصه های مختلف فراهم کرد.

سردار یزدی؛ تفکر بسیجی را مهم دانست و افزود: نگاه بسیجی کشور را به افق های روشنتری خواهد رساند و دشمنان را از هر گونه توطئه بر علیه کشور بازخواهد داشت .

وی درادامه گفت: آنچه که دشمنان را دچار هراس کرده، تفکر بسیجی است که خوشبختانه در کشور این تفکر و نگاه هر روز بیشتر خواهد شد.

وی بسیج جهان اسلام را در نابودی داعش نمونه واقعی از تفکر بسیجی عنوان کرد که امام در اوایل انقلاب بنا نهاد و همین نگاه و تفکر بسیجی بود که بشریت را از لوث گروه تکفیری داعش نجات داد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در میان بسیجیان نمونه کارگری سایپا عنوان کرد: در دو جبهه عراق و سوریه رزمندگان بسیجی ایرانی، عراقی، سوری، افغانستانی و پاکستانی به عنوان نمایندگان بسیج اسلام توانستد کاری را انجام دهند که جهان را شگفت زده کند .

وی نگاه بسیجی را غیرقابل نفوذ دانست و افزود: اگر نگاه و تفکر بسیجی بر کشور حاکم شود، شاهد تغییرات مهمی در عرصه های مختلف خواهیم شد .

گفتنی است در این مراسم از خانواده های شهدا جنگ تحمیلی و مدافع حرم، ایثارگران، نخبگان و بسیجیان منتخب بسیج سایپا تقدیر به عمل آمد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :سایپا نیوز