نصب برچسب‌های نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها تا پایان هفته
حزب الله : مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران از نصب برچسب‌های نرخ جدید کرایه‌ها تا هفته جاری بر روی ۸۰ هزار تاکسی خبر داد.
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب : 170536
نصب برچسب‌های نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها تا پایان هفته
 
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، علیرضا قنادان با اشاره به اجرای نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها از اولین روز هفته گذشته (۱۲ خرداد)، اظهار کرد: پس از سه ماه از شروع سال جدید نرخ کرایه تاکسی‌ها پس از انجام مراحل قانونی، به صورت یکپارچه اجرایی شد.
 
وی با بیان اینکه ۸۰ هزار برچسب نرخ کرایه ٩٧ چاپ شده و در حال توزیع است، گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی‌ها بر روی تابلو‌های خطوط تاکسیرانی لحاظ شده است و برچسب‌ها نیز به تدریج روی شیشه جلوی تاکسی‌های شهر تهران نصب خواهد شد.
 
مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به افزایش ۱۲.۵ درصدی نرخ کرایه ها، افزود: نرخ‌های جدید به صورت سراسری در خطوطی که پرداخت الکترونیکی موبایلی (فون پی) از سال گذشته با کمک شرکت‌های دانش بنیان راه اندازی شده، اعمال شده است.
 
وی با اشاره به اینکه چاپ برچسب‌های جدید کرایه‌ها برای تاکسی‌های خطی، گردشی و ... در مسیر‌های متعدد پروسه‌های پیچیده است، عنوان کرد: مراکز چاپ این برچسب‌ها در تعطیلات هفته گذشته به صورت ویژه فعالیت داشتند تا برچسب‌های جدید تمام تاکسی‌های تهران را در مدت زمان کوتاهی صادر کنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :فارس