بارندگی در شرق تهران/ سیلاب و آبگرفتگی در برخی مناطق کشور
حزب الله : سازمان هواشناسی اعلام کرده طی سه روز آینده در برخی مناطق کشور رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید لحظه ای، در مناطق مستعد تگرگ، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها رخ می‌دهد.
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب : 170635
بارندگی در شرق تهران/ سیلاب و آبگرفتگی در برخی مناطق کشور


به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار و رعدو برق، وزش باد شدید لحظه ای، در مناطق مستعد تگرگ، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در برخی مناطق کشور پیش بینی می شود.

 
احد وظیفه افزود: امروز دوشنبه در آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، دامنه های البرز در استان های مازندران، سمنان و شرق تهران شاهد این وضعیت خواهیم بود.

 
وی ادامه داد: فردا سه شنبه  در آذربایجان شرقی، نیمه شمالی آذربایجان غربی، دامنه های البرز در استانهای مازندران، گلستان، سمنان، البرز و تهران و پس فردا چهارشنبه  در خراسان شمالی، دامنه های البرز در استانهای سمنان، گلستان، مازندران و شرق تهران  همین وضعیت رخ خواهد داد.

 
وظیفه تاکید کرد: به شهروندان و دامداران عزیز توصیه می شود ضمن رعایت نکات ایمنی از رفتن به مناطق کوهستانی و همچنین توقف و تردد در کنار رودخانه ها و مسیلها در مناطق ذکر شده خودداری شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر