خانم بازیگر:
«با شرایط خاص» به تلویزیون بر می‌گردم
حزب الله : پروانه معصومی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص بازگشت خود به عرصه بازیگری گفت: من هیچ وقت کاملاً از عرصه بازیگری جدا نشده بودم. گه گاه در سینما کار می‌کردم، اما طی سال‌های اخیر بار دیگر می‌خواهم بازی در عرصه تلویزیون را با سریال "شرایط خاص" تجربه کنم.
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
کد مطلب : 172868
«با شرایط خاص» به تلویزیون بر می‌گردم
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بازیگر سریال "یوسف پیامبر (ع) " گفت: بازی من در سریال "شرایط خاص" دلایل متفاوتی دارد. در اولین گام قصه این سریال را به شدت دوست داشتم و از طرفی بازیگران بسیار خوبی در این مجموعه دور هم جمع شده اند که دومین عامل پذیرش این نقش از سوی من بود.

 
پروانه معصومی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص بازگشت خود به عرصه بازیگری گفت: من هیچ وقت کاملاً از عرصه بازیگری جدا نشده بودم. گه گاه در سینما کار می‌کردم، اما طی سال‌های اخیر بار دیگر می‌خواهم بازی در عرصه تلویزیون را با سریال "شرایط خاص" تجربه کنم.

 
وی دلیل کم کار بودن خود را اینگونه توصیف کرد: واقعیت امر طی این سال‌ها آنچنان پیشنهاد جذابی نداشتم تا بخواهم به بازی در آن فکر کنم. به من نقش‌هایی پیشنهاد می‌شد که ترجیح می‌دادم به جای بازی در آن‌ها بیکار باشم.

 
با شرایط خاص به تلویزیون بر می‌گردم/سینما پیشنهاد جذابی برایم ندارد

 
بازیگر سریال "یوسف پیامبر (ع) " درخصوص دلیل پذیرش بازی در سریال "شرایط خاص" اضافه کرد: بازی من در سریال "شرایط خاص" دلایل متفاوتی دارد. در اولین گام قصه این سریال را به شدت دوست داشتم و از طرفی بازیگران بسیار خوبی در این مجموعه دور هم جمع شده اند که دومین عامل پذیرش این نقش از سوی من بود. کارگردان شرایط خاص با وجود اینکه کارگردان جوانی است، اما بسیار خلاق و با انرژی است.

 
وی درباره نقش خود در سریال "شرایط خاص" تاکید کرد: در شرایط خاص نقش چندان متفاوتی را بازی نمی‌کنم. البته این سریال کاملاً مجموعه‌ای کمدی است که من در آن نقشی جدی را بازی می‌کنم که در نوع خود اتفاق جالبی در کلیت اثر است.

 
معصومی درباره زمان پخش سریال "شرایط خاص" افزود: فیلمبرداری سریال شرایط خاص ماه‌هاست به اتمام رسیده، اما زمان پخش آن هنوز به عوامل اطلاع داده نشده است. با توجه به ایده و داستان نوی این سریال پیش بینی می‌کنم که مردم آن را دوست خواهند داشت.

 
وی در مورد احتمال بازی در سریال "موسی (ع) " تصریح کرد: هنوز پیشنهادی از سوی جمال شورجه برای بازی در سریال "موسی (ع) " به من نشده، اما اگر این پیشنهاد صورت گیرد با کمال میل و اشتیاق دوست دارم در این مجموعه بازی کنم.

 
بازیگر سریال "مردان آنجلس" درباره دلیل عدم پرداخت سینما به مضامین دینی و زندگی پیامبران اذعان کرد: داستان‌هایی مانند "یوسف پیامبر (ع)، مردان آنجلس یا موسی (ع) به علت طولانی بودن قصه نمی‌توانند در قالب فیلم سینمایی ساخته شوند، زیرا در مدت محدود یک فیلم سینمایی نمی‌توان تمامیت قصه این بزرگان را به نمایش گذاشت.

 
معصومی با اعلام رضایت خود از وضع کنونی سینما خاطرنشان کرد: من زیاد نمی‌توانم سینما را پیگیری کنم، زیرا در شهرستان ساکن هستم. با این وجود از سینما راضی هستم و اعتقاد دارم نسل جوان بازیگران سینما به شدت با استعداد و قوی هستند و آینده بسیار روشنی در انتظار آن‌ها است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :میزان