پخش بازی‌های فوتبال جهانی در محلات
حزب الله : عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مدیریت شهری مبنی بر پخش بازی‌های فوتبال جهانی۲۰۱۸ در محلات گفت: در این زمینه توافق پلیس هم گرفته شده است.
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب : 170798
پخش بازی‌های فوتبال جهانی در محلات
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به تاکید مدیریت شهری مبنی بر پخش بازی‌های فوتبال جهانی۲۰۱۸ در محلات گفت: در این زمینه توافق پلیس هم گرفته شده است.

 
زهرا نژادبهرام با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح ۳۵۴ محله تهران اظهار کرد: در این زمینه مدیریت شهری تاکید بر اجرای اینگونه برنامه‌ها دارد.

 
وی تصریح کرد: بازی‌ها فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ فرصتی است که مدیریت شهری بنا دارد از آن به نحوه مطلوب استفاده کند و در این زمینه قرارست بازی‌های جام جهانی در بوستان‌ها ۳۵۴ محله پخش شود.

 
نژادبهرام گفت: با توجه به پخش بازی‌ها فوتبال جام جهانی و تاکید مدیریت شهری بر پخش آن در سطح محلات، شهرداری تهران جلساتی را با پلیس در این خصوص برگزار کرده است و توافقات لازم صورت گرفته است.

 
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: به‌زودی در ۳۵۴ محله تهران تلویزیون‌های بزرگی نصب خواهد شد تا بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ از این طریق برای شهروندان پخش شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم