در کرج؛
10 دستگاه دوربین نظارتی ثبت تخلف نصب شد/راه اندازی سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف
حزب الله : سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه بیش از 10 دستگاه دوربین نظارتی ثبت تخلف در سطح شهر نصب شده است، گفت: به زودی سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف با همکاری پلیس راهور در این کلانشهر راه اندازی می شود.
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : 159395
10 دستگاه دوربین نظارتی ثبت تخلف نصب شد/راه اندازی سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، محمد حاجی جعفری گفت: طی یک ماه گذشته، با استقرار عوامل پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، بیش از 7 هزار تخلف رانندگی توسط دوربین های نظارتی ثبت شده است و متخلفان از سوی پلیس اعمال قانون شده اند.

 
سرپرست مرکز کنترل ترافیک افزود: 54 دستگاه دوربین نظارتی در نقاط حساس و پر ترافیک شهر نصب شده اند و در یک ماه گذشته سال جاری نیز، 8 دستگاه دوربین نظارت تصویری با قابلیت تصویربرداری 360 درجه به مجموعه دوربین های نظارتی مجموعه افزوده شده است.

 
حاجی جعفری بیان کرد: پیرو برنامه ریزی های صورت گرفته، دوربین نظارتی ثبت تخلفات رانندگی تا آخر دی ماه سال 96 به تعداد 60 دستگاه می رسند و محدوده های بیشتری در سطح شهر را پوشش می دهند.

 
وی یادآور شد: شهروندان برای اطلاع از جرائم خود می توانند از طریق سامانه پیامکی 1101202020 و یا سایت www.rahvar120.ir استعلام لازم را به دست آورند.

 
این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: سامانه اطلاع رسانی پیامک تخلف، در روزهای آینده راه اندازی می شود و سازوکار اجرایی آن با همکاری پلیس راهور در حال انجام می باشد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج