استقرار ۱۳۵ آتش‌نشان برای تأمین ایمنی نماز عیدفطر در مصلی تهران
حزب الله : سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اعلام آماده‌باش آتش‌نشانان تهرانی برای تأمین ایمنی نماز عید فطر، گفت: ۱۳۵ آتش‌نشان در ۴۸ نقطه اطراف و داخل مصلی تهران مستقر می‌شوند.
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : 170879
استقرار ۱۳۵ آتش‌نشان برای تأمین ایمنی نماز عیدفطر در مصلی تهران

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سیدجلال ملکی  درباره تمهیدات ایمنی آتش‌نشانی تهران برای تأمین ایمنی نماز عید سعید فطر اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران مانند سالهای گذشته تمام تلاش خود را برای تأمین ایمنی این مراسم به کار می‌بندد.

 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در همین راستا علاوه بر آماده‌باش آتش‌نشانان 130 ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در شهر تهران، آتش‌نشانان تهرانی در 48 نقطه اطراف و داخل مصلی تهران مستقر می‌شوند.

 
وی افزود: از این 48 نقطه، در 46 نقطه، آتش‌نشانان با خودروهای عملیاتی و تجهیزات مربوطه مستقر می‌شوند و در دو نقطه استقرارها با حضور آتش‌نشانان داوطلب تشکیل می‌شود.

 
ملکی خاطرنشان کرد: در مجموع 60 دستگاه خودرو شامل 28 دستگاه خودروی سنگین و پشتیبانی، 18 دستگاه موتورسیکلت و 14 دستگاه خودروی سبک در معیت 135 آتش‌نشان که 20 نفر از آنها داوطلب هستند در نقاط استقراری حضور خواهند داشت. 

 
سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه استقرارها از ساعت  سه بامداد روز عید آغاز می‌شود، تصریح کرد: آتش‌نشانان در محلهای مشخص شده مانند شبستانها، پارکینگهای شمالی و جنوبی، بخشی از خیابان رسالت و قنبرزاده، معابر اطراف که به مصلی تهران ختم می‌شوند و... حضور خواهند داشت و تا پایان مراسم، تخلیه کامل شبستانها و عادی شدن تردد ادامه دارد.

 
وی یادآور شد: تعداد زیادی از مدیران ارشد عملیاتی با خودروهای در اختیار از همان ساعات اولیه بامداد روز عید در محل حضور خواهند داشت و ضمن سرکشی به نیروهای استقراری وضعیت ایمنی محدوده را رصد می‌کنند.

 
ملکی متذکر شد: از شهروندانی که در این مراسم شرکت می‌کنند تقاضا داریم مانند همیشه همکاری ویژه‌ای با نیروهای امدادی به‌ویژه آتش‌نشانان داشته باشند، در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی از محل حادثه فاصله گرفته و مراتب را به نیروهای مستقر یا سامانه 125 اطلاع دهند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم