داریوش اسدزاده:
«خدا را شکر می‌کنم که توانستم بلند شوم»
حزب الله : داریوش اسدزاده که به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان بستری شده بود، پس از ترخیص این روزها در اندیشه کرج دوران نقاهت را می‌گذراند.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب : 184512
«خدا را شکر می‌کنم که توانستم بلند شوم»

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون درباره‌ی وضعیت عمومی خود در حال حاضر توضیح داد: چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده‌ام و در اندیشه کرج هستم. بیش از هشت روز در بیمارستان بستری بودم و پزشکان نسبت به بهبودی من اظهار امیدوار کردند و خدا را شکر می‌کنم که توانستم بلند شوم. البته به سختی راه می‌روم.

 
این هنرمند درباره فعالیت‌های اخیر خود به ایسنا گفت: این اواخر کاری نمی‌کردم کتابم (تهران و خاطرات) را نیز ماه قبل تمام کردم و از آن رونمایی شد.

 
این هنرمند در بخش پایانی از مردم و همه‌ی کسانی که از او  حمایت کردند، ابراز خرسندی، تشکر و قدردانی کرد.

 
اسدزاده چندی پیش به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان«ایرانمهر» و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

 
داریوش اسدزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، یکم آذرماه ۱۳۰۲ در  کرمانشاه به دنیا آمد. او در ۲۰ سالگی وارد عرصه بازیگری شد و سال‌ها در مقام بازیگر، نویسنده و کارگردان در تئاتر تهران (نصر) فعالیت کرد. در دهه چهل و پنجاه شمسی در بیش از پنجاه فیلم سینمایی ایفای نقش کرد. او پیش از پیروزی انقلاب ایران را ترک کرد و در سال ۱۳۶۵ پس از ۱۰ سال اقامت در آمریکا بازگشت و در دو سریال «سمندون» و «خانه سبز» و همچنین دیگر سریال‌های تلویزیونی  حضور داشت.

Share/Save/Bookmark