«غول برره» هم خواننده شد!
حزب الله : به تازگی احمد ایراندوست بازیگر جنوبی سینما و تلویزیون که در «شب‌های برره» ایفاگر «غول برره» و در «اخراجی‌ها ۲» ایفاگر یک افسر بعثی بود تصمیم گرفته آلبومی را به بازار ارائه کند.
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷
کد مطلب : 164613
«غول برره» هم خواننده شد!
 
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در سال‌های اخیر بازیگران فراوانی بوده اند که تجربیات خود را در خوانندگی هم داشته اند؛ از حامد بهداد و شهاب حسینی تا بهرام رادان و محمدرضا هدایتی و کوروش تهامی.

 
هرچند اغلب تجربیات خوانندگی بازیگران به نتیجه درخوری منجر نشده، اما همچنان در میان بازیگران علاقه وجود دارد برای خوانندگی.

 
به تازگی احمد ایراندوست بازیگر جنوبی سینما و تلویزیون که در «شب‌های برره» ایفاگر «غول برره» و در «اخراجی‌ها ۲» ایفاگر یک افسر بعثی بود تصمیم گرفته آلبومی را به بازار ارائه کند.

 
این آلبوم «حسرت» نام دارد و ایراندوست در توضیح ویژگی‌های این آلبوم به «قانون» گفت: آلبوم «حسرت» شامل هشت قطعه موسیقی است که با همخوانی نیما شمس تهیه شده است.

 
وی ادامه داد: یکی از این قطعه‌ها به نام «حسرت» که نام آلبوم نیز برگرفته از آن است حال و هوای خاصی دارد. قطعه «حسرت» یک کار احساسی با ملودی آرام است که تصمیم گرفته ایم این قطعه را به بازماندگان دو حادثه اخیر کشور؛ یعنی زلزله زدگان کرمانشاه و خانواده‌های جانباختگان حادثه هوایی یاسوج تقدیم کنیم.

 
ایراندوست با اشاره به تیم حرفه‌ای که او و نیما شمس را در ساخت این اثر همراهی کرده اند، گفت: شراره رخام و میلاد آذین نقش بسیار موثری در به ثمر نشستن این آلبوم به ویژه آهنگ «حسرت» داشته اند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :سینما روزان