تجهيز خودروهای حمل نخاله به GPS و كد اختصاصی
حزب الله : معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری شهرستان کرج گفت: خودروهای حمل نخاله و پسماندهای شهری به GPS و کد اختصاصی مجهز می شوند.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب : 180778
تجهيز خودروهای حمل نخاله به GPS و كد اختصاصی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حسین شریف کاظمی در سومین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کرج که در فرمانداری برگزار شد، گفت: این خودروها دارای کد حمل ضایعات حاصل از نخاله‌ها و زباله‌های پسماندی خواهند شد.
 
 معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری شهرستان کرج به ضرورت تدوین مدیریت پسماند در کرج تاكيد كرد و افزود: همه دستگاه‌ها در این زمینه باید به وظایف قانونی خود عمل کنند چرا که کم‌کاری در این خصوص قابل‌ قبول نیست.
 
اين مسئول از برنامه ریزی جهت پاکسازی محور کرج – کندوان خبر داد و اظهار كرد: چهارمین جاده ستاره دار بین المللی در مسیر گردشگری چالوس واقع است و این درحالی است که هنوز نتوانسته ایم از فرصت های موجود با ظرفیت هایی که در کنار آن داریم، از جمله رسانه ها، در جهت تقویت فرهنگ عمومی حفاظت از محیط زیست بهره مند شویم.
 
شریف کاظمی بر اجرای وظایف قانونی دستگاه ها در این زمینه تاكيد كرد و افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در این زمینه از دانش و تخصص خوبی برخوردار است و انتظار می رود خروجی آن نیز به بهبود وضعیت زیست محیطی منتهی شود.
 
معاون امورعمرانی فرمانداری کرج  خواستار تهیه اطلس ساماندهی پسماند برای شهرستان کرج شد و ادامه داد: بکارگیری از همه فرصت های موجود با بهره گیری از توانمندی دستگاه های خدمات رسان و متولیان امر را مورد تاکید قرار داد.
 
در ادامه این نشست نمایندگان اداره بهداشت و درمان، دادگستری،  صنعت و معدن، اتاق اصناف، و اتحادیه کامیونداران و شهرداری های شهرها برای امر مقابله با پسماند اعلام آمادگی صد در صدی داشتند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج