پوردستان:
دشمن بر روی «بیوتروریسم» حساب ویژه باز کرده است
حزب الله : جانشین فرمانده ارتش گفت: دشمنان بر روی بیوتروریسم برای آسیب رساندن به مسئولان، دانشمندان و مردم ایران حساب ویژه ای باز کرده اند.
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب : 152553
دشمن بر روی «بیوتروریسم» حساب ویژه باز کرده است
 
 
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،احمد رضا پوردستان در هفتمین همایش سراسری بهداشت، امداد و درمان نیرو‌های مسلح که صبح امروز سه شنبه (۱۸ مهر) در دانشگاه علوم پزشکی آجا برگزار شد، با بیان اینکه پیش از جنگ، باید آماده دفاع بود گفت: اولین برکت آمادگی برای دفاع از کشور اعتماد به نفس است.
 
جانشین فرمانده کل ارتش ادامه داد: دومین برکت آمادگی دفاعی آرامش و اعتماد و ارامش مردم است.
 
امیر پوردستان سومین نتیجه آمادگی دفاعی نیرو‌های مسلح را بازدارندگی دفاعی دانست و گفت: آمادگی نیرو‌های مسلح در این سال‌های بویژه سال ۲۰۰۱ که آمریکایی‌ها و همراهانشان به دنبال تهاجم به ایران بودند، این آمادگی دفاعی نیرو‌های مسلح ایران اسلامی از سپاه، ارتش و دیگر نیرو‌ها بود که بازدارندگی به همراه داشت.
 
وی یکی از ویژگی‌های برتری در جنگ‌های آینده را نیرو‌های انسانی آماده دانست و گفت: همانگونه که در جنگ تحمیلی تجربه کردیم نیروی انسانی آماده و کارآمد، بسیار مهم است.
 
جانشین فرمانده کل ارتش افزود: بهداشت و درمان در نیرو‌های مسلح برای آمادگی روحی و جسمی نیروی انسانی بسیار مهم است و در موقع جنگ، رساندن کمک‌های درمانی و پشتیبانی از جبهه‌ها بسیار مهم و اساسی است که باید مورد توجه سامانه بهداشت و درمان نیرو‌های مسلح قرار بگیرد.
 
وی تصریح کرد: همه سازمان‌ها در نیرو‌های مسلح باید در راستای رسیدن به اهداف که همان دفاع از کشور و جلب رضایت مردم و کسانی است که برای درمان به مراکز درمانی نیرو‌های مسلح مراجعه کرده اند، تلاش کنند.
 
امیر پوردستان با اشاره به وقوع بلایا و حوادث طبیعی در کشور بیان داشت: سامانه بهداشت و درمان نیرو‌های مسلح باید در امداد رسانی و خدمت به مردم آسیب دیده پیش گام باشد.
 
وی با اشاره به ویژگی‌های جنگ‌های جدید ادامه داد: امروز دشمن از همه ظرفیت خودش از جمله جنگ سخت، بیوتروریسم و ظرفیت‌های سیاسی برای آسیب رساندن به این انقلاب استفاده می‌کند.
 
امیر پوردستان در پایان تاکید کرد: دشمنان بر روی بیوتروریسم برای آسیب رساندن به مسئولان، دانشمندان و مردم ایران حساب ویژه‌ای باز کرده اند و باید سامانه بهداشت و درمان نیرو‌های مسلح برای مقابله با این اقدامات تمهیدات لازم را پیش بینی کنند.

Share/Save/Bookmark