شهرداری کرج در جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران "ستاره دار" شد
حزب الله : در پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران که با حضور ۲۵۰ نفر از مدیران ارشدِ وزارتخانه‌ها ودستگاه‌های اجرایی سراسر کشور برگزار شد، اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج به دلیل درخشش در حوزه خبر به عنوان "ستاره ارتباطی شهر" معرفی و ازتلاش های شهرداری کرج در این حوزه قدردانی شد.
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
کد مطلب : 168781
شهرداری کرج در جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران "ستاره دار" شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران شب گذشته با حضور محمدحسین مقیمی استاندار تهران، رمضان شجاعی کیاسری قائم مقام وزیر کشور در امور اطلاع رسانی و روابط عمومی و جمعی از اساتید، مدیران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی در دانشگاه تربیت مدرس برگزارشد. 

 
در پنجمین جشنواره ستارگان که ۲۵۰ نفر از مدیران ارشدِ وزارتخانه‌ها ودستگاه‌های اجرایی سراسر کشور در آن حضور داشتند، اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج به دلیل درخشش در حوزه خبر به عنوان "ستاره ارتباطی شهر" معرفی و ازتلاش های شهرداری کرج در این حوزه قدردانی شد.

 
 لوح سپاس و تندیسِ بلورین جشنواره ستارگان روابط عمومی توسط رمضان شجاعی کیاسری، قائم مقام وزیر کشور درامور اطلاع‌رسانی و روابط عمومی به "سید علیرضا موسوی" مدیر کل ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری کرج اهدا شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج