پلیس امنیت با ناهنجاری‌های اخلاقی و روزه‌خواری در ماه ‌رمضان برخورد قانونی می‌کند
حزب الله : رئیس پلیس امنیت استان البرز با بیان‌ اینکه پلیس امنیت با ناهنجاری‌های اخلاقی و روزه‌خواری در ماه مبارک رمضان برخورد قانونی می‌کند، گفت: هماهنگی‌های لازم با مراجع قضایی در این‌باره انجام شده است.
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
کد مطلب : 168826
پلیس امنیت با ناهنجاری‌های اخلاقی و روزه‌خواری در ماه ‌رمضان برخورد قانونی می‌کند

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رئیس پلیس امنیت استان البرز با بیان‌ اینکه پلیس امنیت با ناهنجاری‌های اخلاقی و محمدعلی صفایی ظهر امروز در جلسه با اصحاب رسانه  که در  سالن  جلسات معاونت اجتماعی پلیس  البرز برگزار شد، با  اشاره به برنامه‌های ماه مبارک رمضان که در دستور کار پلیس امنیت قرار گرفته است، اظهار داشت: حرمت این ماه  بر همه واجب است.

 
وی با بیان اینکه  جلسات متعددی با اتحادیه‌ها درباره نحوه عرضه غذا در ماه مبارک رمضان برگزار شده است، افزود: قرار  است که 35 واحد صنفی در 15 روز اول ماه و 35 واحد نیز در 15 روز پایانی ماه مبارک غذا  عرضه کنند.

 
وی با اشاره  به اینکه البرز محل عبور17 استان است،گفت:  35 واحد صنفی با رعایت قوانین و پوشش کامل، می‌توانند عرضه صبحانه و نهار  را برای مسافران برعهده داشته باشند.

 
سرهنگ صفایی با اشاره به اینکه 35 واحد رستوران انتخاب شده، رستوران‌هایی هستند که موارد بهداشتی را همواره رعایت می‌کنند، تصریح کرد: قنادی‌ها و بستنی‌فروشی‌ها  نیز یک ساعت قبل از اذان می‌توانند به صورت بیرون‌بر فعالیت خود را آغاز کنند.

 
وی با بیان اینکه واحدهای صنفی واقع در جاده چالوس بعد از محدوده شرعی، می‌توانند  غذا سرو کنند، بیان کرد: این واحدها باید قوانین را رعایت کنند.

 
رئیس پلیس امنیت و اطلاعات البرز با اشاره به فعالیت استخرها، خاطرنشان کرد: فقط بیمارانی که باید از استخر استفاده کنند و کودکان زیر سن تکلیف، می‌توانند وارد استخر شوند و باید  بوفه‌های استخرها نیز تعطیل باشد.

 
وی با اشاره به  فعالیت بوفه‌ها و واحدهای عرضه غذا در ترمینال‌ها و راه آهن، عنوان کرد: با توجه به ورود مسافران در ترمینال‌ها، این واحدها می توانند با رعایت حرمت ماه مبارک رمضان و پوشش مناسب،  غذا و خوراکی  عرضه کنند.

 
سرهنگ صفایی با بیان‌ اینکه پلیس امنیت با ناهنجاری‌های اخلاقی و روزه‌خواری در ماه مبارک رمضان برخورد قانونی می‌کند، گفت: هماهنگی های لازم با مراجع قضایی در این‌باره انجام  شده است.

 
وی با اشاره به سگ گردی در پارک‌ها و معابر عمومی، افزود: پلیس امنیت با این افراد برخورد قانونی می‌کند.

 
رئیس پلیس امنیت استان البرز با اشاره به اینکه برخی واحدهای صنفی اقدام‌ به فروش زولبیا و بامیه یا آش و حلیم در ماه مبارک رمضان می‌کنند که ربطی به فعالیت کاری آنها ندارد، تصریح کرد: پلیس امنیت تمهیدات لازم را برای مقابله با این اقدامات انجام داده است و با واحد مربوطه برخورد جدی می‌کند.

 
وی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای لیالی قدر اندیشیده شده است، ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود که ترافیک و مشکل امنیتی خاص وجود نداشته باشد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم