با اشاره به بازی‎های دوستانه؛
داورزنی: تیم ملی فوتبال با بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد
حزب الله : معاون وزیر ورزش با تاکید بر اینکه تیم ملی فوتبال با بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد، گفت: این تیم در بحث پشتیبانی وضعیت بسیار مطلوبی داشت.
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : 170526
داورزنی: تیم ملی فوتبال با بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدرضا داورزنی درباره تدارکات تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی روسیه گفت: خوشبختانه تیم ملی فوتبال کشورمان با پشت سرگذاشتن بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد. برگزاری ۱۰ دیدار تدارکاتی و همچنین برپایی دو اردوی در سطح بسیار بالا در ترکیه و روسیه، در راستای آماده سازی هر چه بیشتر تیم ملی برای حضور در این مسابقات شکل گرفت.

 
وی ادامه داد: اینکه تیم ملی در کمپی که قرار بود در اختیار تیم ملی ایتالیا باشد اردو زد و در کنار آن برگزاری اردوی دیگر در کمپ بشیکتاش، همه و همه در همین راستا قابل ارزیابی است.

 
معاون وزیر ورزش تصریح کرد: مقایسه تعداد بازی های دوستانه تیم ملی کشورمان پس از صعود به جام جهانی با حریفانش در جام جهانی نشان می دهد که تیم ملی فوتبال، در بحث پشتیبانی وضعیت بسیار مطلوبی داشته است. این موضوع خوشبختانه رضایت جامعه فوتبال را به همراه داشته و پیشکسوتان  و اکثر کارشناسان ارزشمند این رشته ورزشی از روند آماده سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده اند.

 
داورزنی خاطرنشان کرد: بی شک دعای خیر مردم پشت سر تیم ملی است.امیدوارم تیم پرافتخار ما در میدان روسیه بتواند بیش از پیش شایستگی هایش را نشان بدهد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر