60 هزار بلیت فینال آسیا فروخته می‌شود
حزب الله : یکی از مسئولان شرکت فروش بلیت بازی پرسپولیس- کاشیما با بیان این که ظرفیت سایت برای بلیت فروشی مجدد، افزایش یافته اعلام کرد که در سری اول بلیت فروشی هیچ بلیتی فروخته نشد.
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶
کد مطلب : 182325
60 هزار بلیت فینال آسیا فروخته می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، بلیت فروشی بازی پرسپولیس- کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۲ امروز (دوشنبه) به صورت اینترنتی آغاز شد اما در همان دقایق نخست، سایت فروش بلیت به علت مراجعه زیاد هواداران از دسترس خارج شد. دقایقی قبل هم اعلام شد که بلیت فروشی از ساعت ۱۵ از سر گرفته می‌شود که تا لحظه انتشار این خبر هنوز این اتفاق رخ نداده است.

 
در همین رابطه، حسام مهدوی، رییس هیات مدیره شرکت فروش اینترنتی بلیت این بازی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ما انتظار این مراجعه کننده را نداشتیم. در بازی پرسپولیس- السد حدود ۲۵۰ هزار نفر وارد سایت شدند و بر اساس همین ما انتظار داشتیم برای بازی پرسپولیس- کاشیما بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر وارد سایت شوند اما در دقایق اولیه باز شدن سایت، حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برای خریدن بلیت وارد سایت شدند که به همین علت سایت از دسترس خارج شد.

 
او ادامه داد: ما ظرفیت‌ها را افزایش دادیم و ان‌شاءالله زمانی که بلیت فروشی دوباره شروع شود، مشکلی نخواهیم داشت. البته وقتی کسی وارد سایت می‌شود تا لحظه‌ای که از سایت خارج نشود، شخص دیگری نمی‌تواند وارد سایت شود و بلیت بخرد. به همین علت قاعدتا بعضی‌ها نمی‌توانند بلیت را خریداری کنند.

 
مهدوی درباره کم و کیف فروخته شدن بلیت در ساعات اولیه هم بیان کرد: ساعت ۱۲ که بلیت فروشی آغاز شد، سایت بلافاصله از دسترس خارج شد و هیچ بلیتی فروخته نشد.

 
او در پایان گفت: تعداد بلیت‌هایی که برای فروش گذاشته شده است حدود ۶۰ هزار قطعه است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ایسنا