اشک و دعا برای سلامتی پادوانی
حزب الله : انتشار یک ویدئو از لئوناردو پادوانی در فضای مجازی باعث ناراحتی بسیاری از کار بران شده است. ویدئویی که نشان می‌دهد پادوانی حتی هنوز توانایی راه رفتن هم ندارد.
سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : 173460
اشک و دعا برای سلامتی پادوانی
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،چند روز قبل که لئوناردو پادوانی میهمان برنامه بیست هجده عادل فردوسی پور شد و به عنوان کارشناس دیدار برزیل و مکزیک صحبت‌های زیادی در این خصوص انجام داد، خیلی‌ها به این مساله رسیدند که حال این ستاره برزیلی خوب است و شرایط مساعدی دارد.

 
در آن برنامه وقتی از پادوانی درباره شرایط جسمانی اش هم سوال شد او شرایطش را خوب توصیف کرد و با توجه به اینکه پشت میز نشسته بود، خیلی‌ها تصور کردند او شرایط مطلوبی به دست آورده است. حالا، اما انتشار یک ویدئو از پادوانی در فضای مجازی که طی آن پادوانی از روی ویلچر بلند می‌شود و با کمک دوستانش و به سختی می‌خواهد راه رفتن دوباره را تمرین کند، حالا هواداران او ستاره برزیلی را بسیار ناراحت کرده است.

 
واقعیت این است که پادوانی حدود ۶ ماه بعد از اتفاقی که در دیدار استقلال و فولاد سال گذشته برایش رخ داد، هنوز توانایی راه رفتن هم ندارد و این بسیار ناراحت کننده است. این بازیکن برزیلی که دیگر نمی‌تواند فوتبال بازی کند، روند درمان خود را در ایران سپری می‌کند، اما شرایطی که او دارد، می‌تواند دل هر آدمی را به درد آورد.

 
بازیکنی که روزگاری یکی از بهترین مدافعان استقلال بود و با قد و قامت بلندش روی همه ضربات سر موثر واقع می‌شد، به خاطر یکی از همین سر زدن‌ها حادثه‌ای عجیب را تجربه کرده که می‌توانست به قیمت از دست رفتن زندگی اش تمام شود.

 
پادوانی حالا تلاش می‌کند تا با کمک پزشکان و فیزیوتراپ‌ها توانایی راه رفتن خود را به دست آورد. شاید این موضوع چند ماه و حتی سال طول بکشد، اما هرچه هست برای این بازیکن برزیلی آرزوی سلامتی می‌کنیم تا حتی اگر دیگر فوتبال هم نتوانست بازی کند، با خاطره‌ای خوب از ایران برود. هرچند که خودش همواره از محبت مردم ایران تشکر کرده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ورزش سه