«شاهین» سومین طلای آسیا را شکار کرد/ ایزدیار پرافتخارترین شد
حزب الله : دارنده دو مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ بار دیگر موفق به کسب مدال طلا شد تا به عنوان پرافتخارترین ورزشکار ایران در این رقابتها لقب بگیرد.
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰
کد مطلب : 180147
«شاهین» سومین طلای آسیا را شکار کرد/ ایزدیار پرافتخارترین شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،شاهین ایزدیار که در رشته شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰ همراه با شناگرانی از کره شمالی، مالزی، قزاقستان و هند به آب پریده بود، در نهایت توانست طلای دیگری برای ایران به دست بیاورد. 

 
ایزدیار طی دو روز گذشته دو مدال طلا در رشته شنا برای کشورمان کسب کرده بود و این بار در ۲۰۰ متر، کاروان خودباوری و امید را صاحب سومین مدال طلای خود کرد. ایزدیار در حال حاضر با کسب ۳ مدال طلا پر افتخار ترین ورزشکار ایرانی در بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است. 

 
مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر است:

 
طلا:

۱-  شاهین ایزدیار - شنا

۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴

۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر

۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک

۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲

۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد

۷ - امیر جعفری - وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم

۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر

۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 

۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰

 
نقره:

۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه

۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک

۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم

۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه

۵ - جاوید احسانی شکیب - ترتاب دیسک

۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر

۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه

۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲

۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

 
برنز:

۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه

۲ - زهرا برناکی - پرش طول

۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز

۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک

۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم

۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم

۷ - علی امیدی – دو و میدانی

۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر

​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر

۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳

۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک

​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری

​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 

​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر