عزت‌اللهی:
فوتبال ورزش شماره یک ایران است/ حمایت چشمگیری در روسیه از ایران می‌شود
حزب الله : ملی‌پوش ایرانی در مصاحبه با یک رسانه روسی گفت: فوتبال ورزش شماره ایران محسوب می‌شود و بچه‌ها از کودکی می‌خواهند فوتبالیست شوند.
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : 170599
فوتبال ورزش شماره یک ایران است/ حمایت چشمگیری در روسیه از ایران می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سعید عزت‌اللهی در مصاحبه با خبرگزاری دولتی روسیه (تاس) گفت: در ایران فوتبال بسیار  محبوب است و مردم ایران همیشه در بازی‌های خانگی تیم ملی، ورزشگاه را پر می‌کنند. با اطمینان می‌گویم فوتبال ورزش نخست ایران است. پیش از این بسیاری از بچه‌ها می‌خواستند بسکتبالیست یا والیبالیست شوند اما الان دوست دارند تا برای معروف شدن فوتبالیست باشند.

 
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه با اشاره به هواداران ایرانی تاکید کرد: هواداران ایرانی در ورزشگاه بسیار مستعد و پرشور هستند. آنها بحث‌های زیادی درباره بازی‌های گذشته و آینده از جمله عملکرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 روسیه  می‌کنند. ایرانیان می‌خواهند که ما بازی‌های عزت‌مندانه‌ای در روسیه انجام دهیم. هواداران ایرانی هرگز در بازی‌های خارج از خانه ما را بدون حمایت نگذاشتند. در بسیاری از کشورهای جهان زندگی کردم و می‌بینم که هواداران ایرانی همواره برای حمایت از تیم ملی کشورشان در ورزشگاه‌ها حضور دارند.مهم هم نیست در اروپا یا جای دیگری بازی می‌کنم و هواداران برای حمایت از تیم ملی می‌آیند. اطمینان دارم هواداران زیادی نیز برای تماشای بازی‌های جام جهانی 2018 به روسیه می‌آیند. به ویژه این‌که روابط خوبی میان ایران و روسیه وجود دارد و این مساله باعث سفر هواداران به این کشور می‌شود.

 
سعید عزت‌اللهی در خاتمه یادآور شد که خانواده و نزدیکانش برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 به روسیه سفر می‌کنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم