شرکت 25 هزار ورزشکاردر پنجمین دوره از مسابقات ورزش محلات کرج
حزب الله : معاون فرهنگی و ورزشی شهرداری کرج، از ثبت نام 25 هزار نفر ورزشکار در پنجمین دوره از مسابقات ورزشی محلات خبر داد و میزان شرکت کنندگان این دوره را نسبت به چهار دوره گذشته کم نظیر خواند.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : 163398
شرکت 25 هزار ورزشکاردر پنجمین دوره از مسابقات ورزش محلات کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سیدعلی اکبر میروکیلی در آیین افتتاحیه پنجمین دوره از مسابقات ورزش محلات با اشاره به اینکه در کشورهای دیگر ورزش به عنوان صنعتی پر سود به شمار می رود، گفت: ورزش در جهان نوعی میدان رقابتی نسبتا سالم میان ملت ها و ابزاری برای انتقال تفکرات فرهنگی است.

 
وی افزود: اما متاسفانه در کشور ما ورزش از جایگاه مناسبی برخوردار نیست.

 
میروکیلی با تاکید بر اینکه ورزش باید برای مسئولان و شهروندان به یک اولویت تبدیل شود، افزود: مدیریت شهری کرج در تلاش است ورزش را میان عموم مردم ترویج کند.

 
این مسئول با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ورزش می تواند از بروز بسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری کند، اضافه کرد: افزایش تعداد ورزشکاران از میزان معتادان و بیماران در جامعه کاسته و محیط شهر و کشور  را به سمت شادابی و سلامت بیشتر سوق می دهد.

 
وی، هدف از برگزاری مسابقات محلات را توسعه ورزش همگانی میان شهروندان ذکر و عنوان کرد: مدیریت شهری کرج پنج سال است که این مسابقات را برگزار می کند و افزایش تعداد شرکت کنندگان در هر سال نسبت به سال گذشته نشان از موفقیت شهرداری در تحقق این هدف دارد.

 
معاون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در خصوص تعداد رشته های تعیین شده برای بانوان و آقایان در این دوره از مسابقات نیز اظهار داشت: در این دوره از مسابقات برای آقایان 13 رشته و برای بانوان 9 رشته تعیین شده است.

 
میروکیلی ادامه داد: فوتسال، والیبال، بسکتبال، دارت، طناب کشی، تنیس روی میز، دو و میدانی، آمادگی جسمانی، کونگ فو، بوکس، تکواندو، شنا و نین جوتسو از جمله رشته‌های در نظر گرفته شده برای گروه آقایان است.

 
این مسئول افزود: بانوان نیز در رشته‌های والیبال، بستکبال، دارت، تنیس روی میز، طناب کشی، کونگ فو، داژیال، شنا و نین جوتسو به رقابت می‌پردازند.

 
وی در تشریح آمار استقبال ورزشکاران از رشته های تعیین شده برای پنجمین دوره از مسابقات ورزشی محلات، عنوان کرد: تاکنون از رشته شنا بیش از سایر رشته ها استقبال شده است.

 

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج