مشکل قطعی آب شرب شهر جدید هشتگرد برطرف شد
حزب الله : مشکل قطعی آب شرب شهر جدید هشتگرد با افتتاح فاز یک تصفیه‌خانه اضطراری این شهر برطرف شد.
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : 172578
مشکل قطعی آب شرب شهر جدید هشتگرد برطرف شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، صبح پنجشنبه با حضور  قائم مقام وزیر نیرو و جمعی از مسئولان استان فاز یک تصفیه خانه شهر جدید هشتگرد افتتاح شد.

 
این تصفیه‌خانه 5 میلیون متر مکعب از آب طالقان سهمیه دریافت کرده که حجم آن 150 لیتر بر ثانیه خواهد بود و اکنون با بهره‌برداری از فاز یک آن تصفیه 50 لیتر بر ثانیه محقق می شود. اعتبار این پروژه 10 میلیارد تومان از سوی شرکت آب منطقه‌ای البرز  و 12 میلیارد تومان نیز از سوی شرکت آبفا البرز بوده است. با افتتاح این فاز از تصفیه خانه مشکل آب شرب 3 هزار و 500 مشترک حل خواهد شد. فاز 2 این تصفیه‌خانه با ظرفیت تصفیه 100 لیتر بر ثانیه در 4 ماه آینده آماده بهره‌برداری می‌شود.

 
محمدعلی نجفی در این مراسم با اشاره به شرایط خاص کشور و انتظارات و مطالبات مردم گفت: حضور و دغدغه‌مندی مسئولان از بدو انقلاب تاکنون باعث شده که مردم همواره از خدمتگزاران خود انتظار و توقع داشته باشند.

 
وی به اقدامات و برنامه‌های خوبی که در شهرستان ساوجبلاغ صورت گرفته اشاره کرد و ادامه داد: در تمامی بخش‌های ساوجبلاغ طرح‌ها و برنامه‌های بسیاری پیگیری شده و اعتبارات ملی بسیاری نیز به این سو روانه شده است.

 
نجفی با بیان اینکه مسئولان در سایه همراهی مردم برنامه‌ها و اهداف دولت را پیش می‌برند، گفت: برخلاف تعاملات موجود، تنگناهایی وجود دارد که نیازمند حضور پررنگ مسئولان در کنار مردم و شنیدن دغدغه‌های آنها است.ما بعنوان خدمتگزاران مردم، باید در مجامع عمومی و ملاقات های مردمی حضور موثر و فعال داشته باشیم.

 
استاندار البرز با بیان اینکه مشکل کمبود آب شرب مهمترین درخواست مردم بخصوص در حوزه ساوجبلاغ است اضافه کرد: بر این اساس اهتمام ویژه‌ای برای تامین آب شرب شهر جدید هشتگرد صورت گرفته است.

 
وی گفت: در شرایط کنونی عده ای با سیاه‌نمایی درصدد کاهش ارزش‌های خدماتی که مسئولان به مردم ارائه می‌دهند، بر خواهند آمد.

 
نجفی با اشاره به اقداماتی که درباره تسریع پروژه ادامه بزرگراه همت صورت گرفته افزود: تامین نقدینگی بسیار سخت است و برای رفع مشکل معارضان جلسات و دیدارهای بسیاری انجام شد. اکنون برای برون رفت از مشکلات نیازمند صرفه‌جویی هستیم و مسئولان باید الگوی مردم در این راستا باشند.

 
استاندار البرز با بیان اینکه ما در شرایط جنگ اقتصادی تمام عیار با آمریکا و متحدانش هستیم گفت: در این جنگ فرصتی برای اصلاح الگوهای اشتباه مصرف داریم که باید مغتنم بدانیم.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم