کار عجیب در آمریکا برای اطمینان از وفاداری مقامات به ترامپ
حزب الله : یک مقام وزارت خارجه آمریکا، برای اطمینان از وفاداری کارکنان این وزارتخانه به رئیس‌جمهور این کشور و مواضع سیاسی او، پُست‌های کارکنان در شبکه‌های اجتماعی را رصد می‌کند.
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : 170859
کار عجیب در آمریکا برای اطمینان از وفاداری مقامات به ترامپ
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، یک مقام وزارت خارجه آمریکا، برای اطمینان از وفاداری کارکنان این وزارتخانه به رئیس‌جمهور این کشور و مواضع سیاسی او، پُست‌های کارکنان در شبکه‌های اجتماعی را رصد می‌کند.

 
به گزارش یک رسانه آمریکایی، مقام و مشاور ارشد در وزارت خارجه آمریکا به منظور اطمینان از وفاداری کارکنان این وزارتخانهف در حال رصد فعالیت‌های آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی است.

 
طبق گزارش فارن پالیسی، «ماری استول» مشاور ارشد در اداره امور سازمانی بین‌المللی وزارت خارجه آمریکا طی چند ماه اخیر «بی سر و صدا» در حال بررسی میزان وفاداری کارکنان این وزارتخانه به دونالد ترامپ است و از جمله اقدامات او، رصد و بررسی مطالب و پُست‌های آن‌ها درش بکه‌های اجتماعی است.

 
او در بررسی این مطالب، به دنبال پیدا کردن هرگونه نشانه‌ای از «اختلاف نظر با مواضع و سیاست دولت» دونالد ترامپ بوده است.

 
طبق این گزارش، این مقام آمریکایی لیست و فهرستی از کارکنانی تهیه می‌کند که وفاداری آن‌ها به دولت ترامپ مورد سوال و تردید قرار دارد.

 
بنا بر گزارش فارن پالیسی، در نتیجه رصد‌های انجام شده احتمال آن می‌رود که حداقل سه کارمند به نام‌های «مولی فی»، «ارین بارکلای» و «نریسا کوک» یا کارشان را ترک کنند و یا به مناصب دیگری منتقل شوند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :فارس