پیام تسلیت روحانی به مناسبت سانحه سقوط هواپیمای یاسوج
حزب الله : رییس جمهور در پیامی سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج را که منجر به جان باختن عده ‏ای از هموطنان عزیز شد، تسلیت گفت.
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب : 162858
پیام تسلیت روحانی به مناسبت سانحه سقوط هواپیمای یاسوج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، رییس جمهور در پیامی سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج را که منجر به جان باختن عده‏ ای از هموطنان عزیز شد ، تسلیت گفت.

 
متن پیام حجت الاسلام حسن روحانی به شرح زیر است:

 
بسم‌الله الرحمن الرحیم

 
انالله و انا الیه راجعون

 
سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج که منجر به جان باختن عده ‏ای از هموطنان عزیز ما شد، باعث تأثر فراوان گردید.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‏های داغدیده، این مصیبت را به ملت ایران تسلیت می گویم و از درگاه ایزدمنّان برای جان باختگان این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و پاداش فراوان الهی مسألت دارم.

لازم است وزیر راه و شهرسازی بر اساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری با حضور و تشکیل ستاد بررسی سانحه در این سازمان؛ ضمن مدیریت، پیگیری و انجام هماهنگی های لازم برای خدمات اورژانسی و امدادی توسط دستگاههای ذیربط، علل این حادثه را سریعا گزارش نماید و تمام اقدامات لازم برای پیشگیری از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار به عمل آید.

 
حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر