اولین واکنش وزیر جنگ اسرائیل به تنش‌ها با سوریه:
پارس نمی‌کنیم، گاز می‌گیریم
حزب الله : وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به شدت گرفتن تنش‌ها میان این رژیم با دولت سوریه گفت: «الان وقت گاز گرفتن است نه پارس کردن و ما محکم گاز خواهیم گرفت.»
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : 162443
پارس نمی‌کنیم، گاز می‌گیریم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، «آویگدور لیبرمن»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اولین واکنش به شدت گرفتن تنش‌های این رژیم با سوریه گفته که اکنون زمان «پارس کردن» نیست، بلکه وقت گاز گرفتن است. 

 
وی گفت: «الان وقت گاز گرفتن است نه پارس کردن و ما محکم گاز خواهیم گرفت.»

 
«عبدالباری عطوان»، سردبیر روزنامه رأی‌الیوم روز سه‌شنبه در مقاله‌ای لحن تهدیدآمیز رژیم صهیونیستی علیه ایران و محور مقاومت را «تهدید پوشالی» خوانده است. وی نوشته این تهدیدات «بیشتر از اینکه بیانگر قدرت و توان اسرائیل باشد حاکی از نگرانی و وحشتی است که تا حالت هیستریک پیش رفته است.»  

 
ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه مدعی شد یک پهپاد ایرانی که وارد آسمان فلسطین اشغالی شده بود را رهگیری و ساقط کرده است. ایران این ادعا را رد کرده و دولت سوریه گفته پهپاد مورد اشاره صهیونیست‌ها یک پهپاد شناسایی متعلق به این ارتش عربی و در جال جمع‌آوری اطلاعات از گروه‌های تروریستی بوده است. 

 
در پی این حادثه، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطقی در سوریه حمله کردند که به سرنگونی یک جنگنده اف‌16 این رژیم در نزدیکی «الجلیل» در جولان، بر اثر آتش پدافند هوایی سوریه منجر شد. 

 
شواهد متعددی که روزنامه‌های غربی از زمان آغاز جنگ سوریه در سال 2011 منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد رژیم اسرائیل و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که علیه دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند.

 
ارتش سوریه تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت اسرائیل را از گروه‌های تروریستی در سوریه کشف کرده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم