استاندار البرز:
استان البرز از شرایط خوب سیاسی و امنیتی برخوردار است
حزب الله : استاندار البرز شرایط سیاسی و امنیتی استان را خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه میان دستگاه‌های نظامی و انتظامی همچنین دستگاه قضا همراهی خوبی وجود دارد.
يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳
کد مطلب : 182649
استان البرز از شرایط خوب سیاسی و امنیتی برخوردار است
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدعلی نجفی پیش از ظهر یکشنبه در سومین اجلاسیه استانی نماز، اظهار کرد: البرز به لحاظ جغرافیایی جزو استان‌های کوچک محسوب می‌شود، ولی به لحاظ سیاسی، اجتماعی، امنیتی و خصوصاً اقتصادی دارای جایگاه ویژه و مهمی در کشور است.

 
وی به توسعه استان در بسیاری از حوزه‌ها اشاره کرد و گفت: علی‌رغم اعمال تحریم‌های ظالمانه کشور و به‌تبع استان البرز در حوزه اقتصادی وضعیت خوبی را دارد.

 
استاندار البرز با اشاره به فشاری که تحریم‌ها به مردم می‌آورد، گفت: آمریکا به‌دروغ مدعی شده که تحریم‌ها فقط به دولت و نظام فشار می‌آورد.

 
نجفی با تأکید بر اینکه مسئولان وظیفه‌دارند به‌طورجدی پیگیر امورات مردم باشند، گفت: مدیران استان و کارگزاران و خادمان در همه بخش‌ها حضور خوبی دارند و با جدیت پیگیر حل مشکلات هستند.

 
وی با اشاره به اینکه البرز استانی صنعتی است، گفت: البرز در حوزه صنعت، عنوان هفتم را دارد و به لحاظ استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری جزو سه استان اول در کشور است.

 
استاندار البرز گفت: صنایع بزرگ استان و کارخانه‌ها برای تأمین مواد اولیه و تأمین ارز تحت‌فشار هستند، همه مسئولان در استان تلاش می‌کنند تا مشکلات حوزه صنعت مرتفع شود.

 
نجفی به مباحث سیاسی و امنیتی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه میان نهادها و دستگاه‌های مختلف همچنین نماینده ولی‌فقیه، نمایندگان مجلس، نیروهای نظامی و انتظامی، دستگاه قضا و خصوصاً اعضای شورای تأمین استان هماهنگی و همراهی خوبی وجود دارد.

 
وی در ادامه به برگزاری کنگره بزرگ شهدای استان اشاره کرد و گفت: مردم از این کنگره استقبال خوبی کردند که جای شکر دارد.

 
استاندار البرز از زحمات ستاد اقامه نماز استان قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه در این حوزه برنامه‌های خوبی اجراشده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر