فخیم‌زاده پس از مرخص شدن:
سه چهار سکانس آخر را ۱۲ روز دیگر تصویربرداری می‌کنیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، حزب الله : بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون لحظاتی پیش از بیمارستان ایرانمهر مرخص شدگفت: پزشکان گفته‌اند ۱۰، ۱۲ روز باید در منزل استراحت کنم و پس از آن به شمال می‌رویم و سکانس‌های آخر «مشت آخر» را جلوی دوربین خواهیم برد.
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب : 172488
سه چهار سکانس آخر را ۱۲ روز دیگر تصویربرداری می‌کنیم

 
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،فخیم‌زاده پس از مرخص شدن: سه چهار سکانس آخر را 12 روز دیگر تصویربرداری می‌کنیم

 
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مهدی فخیم‌زاده لحظاتی پیش بعد از اینکه روزهای نقاهت خودش را در بیمارستان ایرانمهر پشت سرگذاشت،‌ مرخص شد و در حالیکه کنار ماشین حمید قلی‌زاده یکی از عوامل فیلم سینمایی «مشت آخر» در صحت و سالم ایستاده بود طی تماس تلفنی با خبرنگار تسنیم گفت: خوشبختانه بعد از چند روز نقاهت، حالا روی پاهای خودم ایستاده‌ام و ان‌شاالله بعد از دوره 12 روزه‌ای که پزشکان گفته‌اند در منزل استراحت کنم به شمال خواهم رفت و سکانس‌های آخر فیلم سینمایی «مشت آخر» را جلوی دوربین می‌برم.

 
وی از همه دوستان رسانه و هنرمند که او را در این روزها تنها نگذاشتند تقدیر و تشکر کرد و گفت: واقعاً جای تقدیر دارد که پزشکان بهترین نوع خدمات خودشان را ارائه دادند و هنرمندان و رسانه‌ها هم نگذاشتند این نقاهت با سختی و دشواری تنهایی ادامه یابد. با اینکه نمی‌توانستند بنده را ببینند ولی در پشت شیشه‌های بخش مراقبت‌های ویژه می‌آمدند. ان‌شاالله هیچ روزی شاهد سختی‌ها و بیماری‌هایشان نباشم.

 
بنابراین گزارش، مهدی فخیم‌زاده که اخیرا در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس‌های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید با موتورسیکلت دیگری شد که با وجود نداشتن شکستگی، به دلیل ضربه وارد شده به سر در بیمارستان طالقانی چالوس بستری و سپس به تهران منتقل شد. سطح هوشیاری وی در ابتدا خوب بود ولی از ظهر هفتم تیر ماه، میزان هوشیاری پایین آمد که پزشک معالج وی ابراز امیدواری کرد با درمانی که انجام می شود در روزهای آتی روند بهبودی حاصل شود.

 
گفتنی است، فخیم زاده در طول سال ها فعالیت هنری ساخت فیلم هایی همچون «همسر»، «همسفر»، «مسافران مهتاب»، «تاواریش» و «خواستگاری» را در کارنامه کاری خود دارد و در فیلم ها و سریال هایی مانند «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، »تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «مختارنامه» و «دندون طلا» هم بازی کرده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم