اسماعیل هنیه:
قدس از آن ما است؛ شهید ابوثریا حجت را بر همه تمام کرد
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در جریان مراسم تشییع پیکر شهید ابراهیم ابوثریا گفت که هیچ کسی نمی تواند این واقعیت را تغییر دهد که قدس از آن فلسطینی ها است.
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
کد مطلب : 157665
قدس از آن ما است؛ شهید ابوثریا حجت را بر همه تمام کرد
 
 اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد که مردم فلسطین برای نجات قدس و لغو تصمیم اخیر دولت آمریکا در به رسمیت شناختن این شهر به عنوان پایتخت اسرائیل مبارزه می کنند.

 
وی در مراسم تشییع شهید «ابراهیم ابوثریا» اعلام کرد که مردم فلسطین به امید خداوند پیروز این نبرد خواهند بود. هنیه تأکید کرد مردمی که رهبری چون «شیخ احمد یاسین» داشته اند بدون شک پیروز خواهند بود.

 
هنیه با اشاره به معلولیت جسمی شهید ابوثریا گفت که او مانند دیگر شهدای فلسطین نیست و نبرد امروز هم مانند نبردهای گذشته نیست زیرا ابوثریا با وجود معلولیتی که داشته در خط مقدم مبارزه حضور داشت و حجت را برای همه در زمینه جهاد و مقابله با دشمن تمام کرد.

 
رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد که هیچ موجودی روی زمین نمی تواند این واقعیت را تغییر دهد که قدس از آن ما است و ما مطمئن هستیم که در این نبرد، خداوند در کنار ما خواهد بود.

 
وی ادامه داد که قدس گورستان توطئه ها خواهد شد و ضمن تأکید بر عدم دست کشیدن از این شهر گفت که قدس شرقی و غربی ندارد و ما از قدس متحد دست نخواهیم کشید.

 
هزاران فلسطینی امروز شنبه پیکر شهید ابراهیم ابوثریا را در شهر غزه تشییع کردند، ابوثریا روز گذشته در جریان مشارکت در تظاهرات ضد اسرائیلی به ضرب گلوله نظامیان رژیم اشغالگر قدس به شهادت رسید.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر