راه‌یابی ۴ کشتی‌گیر البرزی به تیم ملی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی
حزب الله : رئیس هیات کشتی البرز با اشاره به راه‌یابی چهار کشتی‌گیر البرزی به تیم ملی، گفت: موفقیت بزرگی برای کشتی البرز به ثبت رسیده است.
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : 168366
راه‌یابی ۴ کشتی‌گیر البرزی به تیم ملی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم‌های ملی بزرگ‌سالان روزهای چهارشنبه و  پنجشنبه ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و چهار نماینده از استان البرز موفق شدند به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات برسند.

 
حسین نوری، رضا خدری، یوسف قادریان و علیرضا کریمی با شکست رقبای خود به اردوی نهایی تیم ملی راه یافتند.

 
در همین ارتباط حمید یاری رئیس هیئت کشتی استان البرز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: خوشبختانه موفقیت بزرگی برای کشتی البرز به ثبت رسید و چهار نماینده از البرز موفق شدند در دو بخش فرنگی و آزاد رتبه اول را کسب کنند.

 
وی ادامه داد: خوشبختانه کشتی البرز با معرفی چند ملی‌پوش سرشناس روند بسیار خوبی را طی می‌کند و امیدواریم دربازی‌های آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ شاهد کسب مدال از سوی نمایندگان البرز باشیم.

 
یاری در خصوص برنامه‌ریزی منظم برای ملی پوشان البرزی گفت: باید روی همین نفرات سرمایه‌گذاری کنیم چراکه دو رقابت مهم بازی‌های آسیایی اندونزی و مسابقات جهانی مجارستان را پیش روداریم. بازی‌های آسیایی اهمیت بالایی برای کاروان ورزشی ایران دارد و باید شاهد کسب مدال از سوی این نفرات باشیم.

 
رئیس هیئت کشتی استان البرز به‌افتخار دیگر برای استان البرز اشاره کرد و گفت: جدیدترین رنکینگ برترین فرنگی کاران ماه جهان از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام شد که از ایران رضا خدری در جمع بهترین‌ها حضور دارند که اتفاق خوشایندی برای او و کشتی البرز است.

 
یاری گفت: کشتی از رشته‌های مهم برای ورزش ایران به‌حساب می‌آید و درنهایت بازگشت رسول خادم و برگزاری مسابقات انتخابی را به فال نیک می‌گیریم و امیدوارم شاهد روزهای درخشان برای ورزش اول کشور باشیم.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر