تقدیر شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج
حزب الله : شهردار کرج با اعلام رضایت از عملکرد مدیریت شهری کرج در رخدادهای اخیر، به ویژه از معاونت خدمات شهری، آتش نشانی، بازرسی، حراست و مناطق درگیر در آشوب ها قدردانی کرد.
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
کد مطلب : 159590
تقدیر شهردار از مدیریت بحران های اخیر در شهرداری کرج

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،دکتر اصغر نصیری  با اشاره به اینکه نظام انقلاب اسلامی ایران، با خون شهیدان به دست آمده و به سادگی آن را از دست نخواهیم داد، از تلاش همه نیروهای خدوم این دستگاه برای حفظ اموال مردم و آرامش شهر تقدیر کرد.
 
نصیری، بخصوص فعالیت های معاونت خدمات شهری و آتش نشانی را در دو برهه وقوع زلزله و آشوب های اخلالگران ویژه و متمایز عنوان کرد.
 
وی گفت: به رغم اینکه تاکنون ساز و کار آزموده شده ای در حوزه مدیریت بحران شکل نگرفته بود، معاونت خدمات شهری با مدیریت شایسته و مناسب خود توانست آرامش را به سرعت به شهر بازگرداند؛ به نحوی که بسیاری از نیروهای این بخش به طور شبانه روزی مشغول فعالیت و بازگرداندن شهر به وضعیت عادی بودند.
 
شهردار، تاکید کرد: همبستگی، تعصبت به کار و وظیفه شناسی به کار گرفته شده در این امر از سوی همه مسئولان و نیروهای فعال، فراتر از حد و حدود اداری بود که این امر شایسته تقدیر و تحسین است.
 
به گفته نصیری، اقدامات به موقع و اصلاح شرایط شهر در کمترین زمان، موجب احساس امنیت و تقویت روحیه شهروندان شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج