پیش بینی اجرای پروژه های عمرانی منطقه 1 با اعتباری850 میلیون تومان
حزب الله : مدیر منطقه 1 شهرداری کرج از پیش بینی انجام پروژه های عمرانی منطقه با اعتبار بیش از 850 میلیون تومان خبرداد.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب : 162226
پیش بینی اجرای پروژه های عمرانی منطقه 1 با اعتباری850 میلیون تومان

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی سلطانی مقدم ، گفت: برطرف سازی نیازها و کمبودهای عمرانی سطح منطقه 1 و ایجاد رفاه بیش تر برای شهروندان در دستور کار قرار گرفته است.

 
وی افزود: به همین منظور، تصمیم گرفتیم قراردادی در زمینه جدول گذاری و پیاده رو سازی با مبلغ 300 میلیون تومان، در زمینه رفع مشکلات مربوط به آب های سطحی با مبلغ 300 میلیون تومان و همچنین در زمینه اجرای عملیات لکه گیری و زیرسازی آسفالت معابر منطقه با مبلغ250 میلیون تومان منعقد کنیم.

 
مدیر منطقه 1 شهرداری کرج در پایان مطرح کرد: امید آن می رود تمامی عملیات مذکور در راستای رفع مشکلات و معضلات شهروندان منطقه 1 کرج با تلاش همکاران اداره عمران منطقه تا پایان سال جاری با نهایت دقت و ظرافت انجام شود.

 
مدیرمنطقه 1 شهرداری کرج گفت: مراحل عملیات برف روبی و پاک سازی تمام سطوح منطقه 1 از بارش های هفته گذشته در حال اتمام است.

 
عملیات برف روبی و پاکسازی سطوح منطقه

 
سلطانی مقدم در خصوص فعالیت های این حوزه در چند روز گذشته گفت: مراحل عملیات برف روبی و پاک سازی تمام سطوح منطقه 1 از بارش های شدید هفته گذشته در حال اتمام است.

 
وی افزود: در پی بارش ها، مقداری ماسه بر سطح زمین باقی مانده و نیز مقداری گل و لای توسط خودروها به دیواره های معابر پاشیده شده است.

 
مدیرمنطقه 1 شهرداری کرج اظهار داشت: در این راستا، پاکسازی کامل جداره ها و پوسته های سطح منطقه با تلاش همکاران خدمات شهری جهت رفاه حال شهروندان در حال انجام است.

 
این مسئول در پایان بیان کرد: امید است انجام این گونه عملیات که با تلاش شبانه روزی نیروهای خدماتی همراه بوده است، رضایت شهروندان را به دنبال داشته باشد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج