حمله پهپادهای اسرائیلی به اردوگاه‌های فلسطینیان
حزب الله : پهپادهای اسرائیلی برای جلوگیری از مشارکت فلسطینی ها در تظاهرات میلیونی بازگشت، با مواد شیمیایی و گازهای سمی اردوگاه های فلسطینی را هدف قرار دادند.
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
کد مطلب : 168527
حمله پهپادهای اسرائیلی به اردوگاه‌های فلسطینیان

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، پهپاد های اسرائیلی امروز مواد شیمیایی و گازهای سمی به سوی اردوگاه های آوارگان فلسطینی در شرق نوار غزه شلیک کرده اند.

 
بر اساس این خبر به صورت همزمان خودروهای زرهی اسرائیلی در داخل اراضی کشاورزی فلسطینی ها در منطقه مرزی نوار غزه با اراضی اشغالی وارد شده و مزارع فلسطینی ها را تخریب کرده اند.

 
منابع فلسطینی تأکید کردند که عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی در چند ساعت گذشته با روش های مختلف تلاش کرده اند تا با تظاهرات گسترده مردمی که قرار است امروز به مناسبت روز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس اجرا شود مقابله کنند.

 
به گفته این منابع تجهیزات نظامی اسرائیلی ها در مناطق منتهی به منطقه مرزی نوار غزه و اراضی اشغالی مستقر شده است و پهپادهای اطلاعاتی اسرائیل به صورت مستمر در آسمان نوار غزه پرواز می کنند.

 
فلسطینی ها امروز در تظاهرات بزرگ و میلیونی بازگشت مشارکت خواهند کرد، این تظاهرات به دعوت از هیأت عالی میهنی فلسطین و در اعتراض به اقدام آمریکا برای انتقال سفارتش به قدس اشغالی انجام می شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر