آخرین لحظات حیات مرحوم شفیع
حزب الله : حمیدرضا بخارایی دبیر فدراسیون هاکی که سال‌ها در کنار بهرام شفیع به عنوان دوست و همکار فعالیت می کرد از آخرین ساعات حیات آن مرحوم و شرایط وی سخن گفت.
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : 180235
آخرین لحظات حیات مرحوم شفیع
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بهرام شفیع مجری رئیس فدراسیون هاکی و باسابقه برنامه تلویزیونی ورزش و مردم روز گذشته در سن ۶۲ سالگی درگذشت. 
 
دبیر فدراسیون هاکی  در مورد احوال بهرام شفیع قبل از مرگش اظهار کرد: حال شفیع خوب بود، همه چیز عالی پیش می رفت. آقای شفیع ۴ سال قبل آنژیو کرده بود و بعد از آن حالش خوب و عالی بود. او شب قبل از این اتفاق ناگوار دردی را در ناحیه قلب حس کرد و صبح روز بعد به بیمارستان رفته بود. بیمارستان شرایط را بد تشخیص نداده بود.
 
وی ادامه داد: اما دوباره بعدازظهر دردی را حس کرده بودند و به درمانگاه محلی رفته بودند. آن‌جا مجبور می‌شوند با اورژانس هماهنگ کنند تا او را به بیمارستان منتقل کند. متاسفانه آقای شفیع در مسیر بیمارستان جان خود را از دست می‌دهند.
 
بخارایی با بیان اینکه صبح دیروز با شفیع در فدراسیون صحبت کرده بود گفت: دیروز صبح آقای شفیع را دیدم شرایط عادی بود و حالشان خوب بود. خیلی زود بود که ما را تنها بگذارد. برنامه های زیادی برای هاکی و برنامه ورزش و مردم داشتیم اما نشد تا با هم این کارها را انجام دهیم و او خیلی زود با دنیای فانی وداع کرد.
 
دبیر فدراسیون هاکی در ادامه گفت: شفیع کارهای زیادی را در هاکی انجام داد، سومی جهان و مقام های زیاد دیگری در این رشته در دوران مدیریتش بدست آمد. ان شاءالله اگر ما هم در این رشته ماندیم یا زنده بودیم راهی که او پیش برده را ادامه دهیم .
 
وی در پایان گفت: مراسم تشییع پیکر بهرام شفیع فردا ۵ شنبه ساعت ۱۰ صبح  از جلوی مسجد بلال صداو سیما انجام خواهد شد. همچنین مراسم سوم این مرحوم نیز در همان مسجد بلال ساعت ۱۵ روز جمعه برگزار خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ایسنا