نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی:
بهره برداری از ایستگاه های متروی کرج به بخش خصوصی واگذار شود
حزب الله : نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت سرعت بخشیدن به اتمام پروژه قطار شهری، گفت: برای تحقق این مهم، بهره برداری از ایستگاه های مترو را به بخش خصوصی واگذار کنید.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب : 171073
بهره برداری از ایستگاه های متروی کرج به بخش خصوصی واگذار شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدجواد کولیوند؛ در بازدید از پروژه قطارشهری اظهار داشت: در صورت واگذاری بهره برداری از ایستگاه های مترو به بخش خصوصی، رقابت ایجاد می شود و این موضوع نقش بسزایی در پیشرفت کار خواهد داشت.
 
وی اضافه کرد: باید صورت مساله را بدانیم چرا که اگر در مسیر غلط گام برداریم به پاسخ مناسب دست نیافته و خروجی مثبتی دریافت نخواهیم کرد.
 
کولیوند، با بیان اینکه ما نتوانستیم با مدیریت صحیح از توقف کار جلوگیری کنیم، تاکید کرد: شورا باید برای نجات شهرداری از بحران کمبود بودجه سراغ کمک های استانی برود.
 
این مسئول در ادامه بر اصلاح قرارداد پروژه تاکید کرد و گفت: بودجه مورد نیاز پروژه قطار شهری فراتر از میزان تعیین شده در قرارداد است و این تفاوت بودجه باید اصلاح شود.
 
کولیوند همچنین عنوان کرد: باید راهکاری برای نحوه تامین بودجه پروژه اندیشیده شود تا بتوانیم سریع تر این امکان ارزشمند حمل و نقل را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج