توضیحات اسلامی درخصوص اقدامات وزارت راه برای کاهش قیمت مسکن
حزب الله: وزیر راه و شهرسازی می‌کوید: مسکن تابع شرایط عمومی بازار اقتصادی است. کار مهمی که انجام می‌دهیم عرضه زمین ارائه مشوق‌ها و تسهیلات برای سازندگان است تا مردم صاحب خانه شوند.
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب : 197057
توضیحات اسلامی درخصوص اقدامات وزارت راه برای کاهش قیمت مسکن
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز در حاشیه جلسه هئات دولت در جمع خبرنگاران درباره سامان‌دهی خانه‌های خالی گفت: ما با مجلس در تعامل و گفت‌وگو هستیم در همین راستا بحث تمدید مشوق‌های مالیاتی برای موجرها انجام داده‌ایم. 

 
وی در ادامه در ارتباط با اقدامات این وزارتخانه برای کاهش قیمت مسکن توضیح داد: مسکن تابع شرایط عمومی بازار اقتصادی است. کار مهمی که انجام می‌دهیم عرضه زمین ، ارائه مشوق‌ها و تسهیلات برای سازندگان است تا مردم صاحب خانه شوند.

 
وزیر راه در ارتباط با اقدامات انجام شده برای راه و جاده‌های مناطق سیل زده نیز گفت: بیش از 12800 کیلومتر از راه‌های کشور آسیب دید؛ حدود 11800 کیلومتر از این راه‌ها بازسازی کردیم، البته بسیاری از راه‌ها هنوز نیاز به ترمیم اساسی دارد. برخی از این راه‌ها که مهم‌ترین آنها در پلدختر است هم بخش  بازسازی دارد و هم بخشی جدید را خواهیم ساخت.  به طور کلی در فرایند بازسازی هستیم و منابع مالی‌اش را تامین می‌کنیم. به جز جاده پلدختر که کاری سنگین است و بیش از یک سال ساخت آن طول می‌کشد، مابقی راه‌ها  را تا آخر سال تحویل می‌دهیم.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم