هیئت فوتبال البرز با انتقال اکسین به خارج از کرج مخالف است
حزب الله : رئیس هیئت فوتبال استان البرز با بیان اینکه تیم اکسین البرز تاکنون با هیئت فوتبال مکاتبه ای برای انتقال تیم به خارج از استان انجام نداده است،گفت: هیئت فوتبال استان البرز مخالف انتقال باشگاه اکسین است.
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : 170712
هیئت فوتبال البرز با انتقال اکسین به خارج از کرج مخالف است


به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،منصور بیک وردی  با اشاره به آخرین وضعیت باشگاه اکسین البرز در فصل جاری لیگ دسته اول کشور اظهار داشت: باشگاه اکسین از سال گذشته به دنبال تغییر نام تیم فوتبال خود بود که "اکسین نور البرز" اسم تیم جدید است.

 
رئیس هیئت فوتبال استان البرز در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌های مبنی بر انتقال تیم اکسین از البرز به دیگر استان‌ها افزود: این صحبت‌ها بیشتر در حد شایعه است و هیچ مکاتبه ای از سوی باشگاه برای انتقال اکسین به هئیت فوتبال نرسیده است.

 
وی با اشاره اینکه اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان البرز  مخالف انتقال تیم اکسین به خارج از کرج است، افزود: در هر صورت اکسین نباید به شهر دیگری انتقال یافته و هنوز هم تا پایان مسابقات این باشگاه صحبتی درخصوص انتقال تیم نداشته است.

 
بیک‌وردی درخصوص انتخابات هیئت فوتبال استان البرز و حواشی پیش آمده در این باره نیز،عنوان کرد: کمتر از 48 ساعت بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی حکم ریاست هیئت فوتبال بنده از طرف مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال صادر شده است.

 
وی با تاکید بر اینکه کار خود را بعد از ارائه حکم شروع کردم، بیان کرد: اگر شکایاتی صورت گرفته است باید از مراجع ذی‌ربط پیگیری شود و نتیجه باید اعلام شود ولی تاکنون هیچ گزارشی وجود ندارد.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم