کفاشیان:
می‌توانیم به مرحله یک‌چهام نهایی هم صعود کنیم / ما هم یک اسب سفید داریم!
حزب الله : نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال ایران از توانمندی شاگردان کی‌روش برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و حتی پیشروی تا مرحله یک‌چهارم نهایی خبر داد.
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : 170604
می‌توانیم به مرحله یک‌چهام نهایی هم صعود کنیم / ما هم یک اسب سفید داریم!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی کفاشیان گفت: پیش از هر چیز می‌خواهم یادآوری از میهمان‌نوازی روسیه به عنوان میزبان جام جهانی 2018 کنم. تیم ملی فوتبال ایران در شرایط فوق‌العاده‌ای قرار دارد و اطمینان دارم به طور عالی مهیای حضور در رقابت‌ها می‌شوند.

 
نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال ادامه داد: اگر بخواهم درباره شانس صعود ایران از مرحله گروهی حرفی بزنم 3 بازیکن تیم ملی در روسیه بازی می‌کند و این یک نکته مثبت برای ما خواهد بود. گروه سختی را پیش‌رو داریم، زیرا حریفان ایران نمایندگان مهم و برتر قاره‌های خود هستند. ما هم نباید فراموش کنیم که یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره آسیا هستیم.

 
علی کفاشیان در ادامه با اشاره به توانمندی تیم ملی فوتبال ایران برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: فکر می‌کنم در میان تمام تیم‌هایی که به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد‌ه‌اند ما قطعا بیگانه و اسب سیاه نیستیم. ما هم اسب سفیدی داریم که تیم‌ها با آن سخت مبارزه می‌کنند. تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا از مرحله گروهی صعود کنیم و حتی توانمندی صعود تا یک‌چهارم نهایی را هم داریم. بازی کلیدی ایران برابر مراکش خواهد بود و پس از آن باید ببینم چه می‌شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم