۵۵۰ کیلو گرم مواد مخدر در استان البرز کشف شد
حزب الله : جانشین فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه در عملیات ۱۷ تیرماه سال جاری با کارهای عملیاتی و اطلاعاتی که شبانه روز انجام دادیم توانستیم مقدار ۵۵۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف کنیم, گفت: امسال حدود ۵ تن و ۵۳۰ کیلوگرم کشفیات مواد مخدر داشته‌ایم.
سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب : 173458
۵۵۰ کیلو گرم مواد مخدر در استان البرز کشف شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، سردار سید جعفر حسینی صبح امروز در نشست خبری که با اصحاب رسانه در سالن جلسات پلیس مواد مخدر برگزار شد، اظهار داشت: در عملیات 17 تیرماه سال جاری با کارهای عملیاتی و اطلاعاتی که شبانه روز انجام دادیم توانستیم مقدار 550 کیلو گرم مواد مخدر کشف کنیم که در  این کشف 3 نفر قاچاقچی و 5 نفر عامل مواد مخدر دستگیر شدند.

 
وی با اشاره به اینکه در استان البرز به طور جدی با قاچاقچیان مواد مخدر در حال برخورد هستیم، افزود: از مردم می‌خواهیم هر گونه اطلاعاتی  در این مورد دارند را با تماس  با 110 به پلیس گزارش دهند و ما در اسرع وقت به این اطلاعات رسیدگی می‌کنیم.

 
حسینی با اشاره به اینکه 550 کیلو مواد مخدر طی 5 عملیات در یک هفته کشف و ضبط شده است، عنوان کرد: این مواد مخدر اعم از 33 کیلو گرم هروئین، 48 کیلوگرم تریاک، 50کیلو گرم حشیش و دیگر مواد مخدر  بوده است که در این چند عملیات  با همکاری مشترک با یگان‌های سطح انتظامی خود استان کشف و ضبط شده است.

 
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه در این رابطه 2 دستگاه تریلی و 3 دستگاه سواری هم توقیف شده است، بیان کرد: امسال حدود 5 تن و 530 کیلوگرم کشفیات مواد مخدر داشته‌ایم.

 
حسینی با اشاره به اینکه 73 درصد نسبت به سال گذشته افزایش دستگیری داشته‌ایم، تصریح کرد: در حال حاضر رویکرد پلیس انهدام باندها و عملیات‌های بزرگ مواد مخدر است.

 
 وی ادامه داد: آمار معتادین متجاهر از اول سال تا کنون 5 هزار نفر بوده است که نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم