معان وزیر ارشاد:
هیچ فردی حق کار سیاسی در ادارات فرهنگ و ارشاد را ندارد
حزب الله :معاون امور مجلس، استان‌ها و حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هیچ فردی حق کار سیاسی در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد را ندارد و فرهنگ نباید مخلوط با سیاست شود.
يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : 159454
هیچ فردی حق کار سیاسی در ادارات فرهنگ و ارشاد را ندارد

 
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله سیدهادی حسینی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز که صبح امروز در ارشاد البرز برگزار شد، اظهار داشت: عشق هر انسانی سرزمین، خرده فرهنگ‌ها و وطن است.

 
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه با آمدن خیلدار به البرز موافق نبودم، افزود: خیلدار را وسط معرکه البرز انداختند و امام‌جمعه کرج هیچ نقشی در بود یا نبود آقای خیلدار ندارد.

 
حسینی با تاکید بر اینکه میزان سرپرستی بعد از سه ماه ایراد قانونی دارد، گفت: آقای صالحی‌امیری با دستگاه‌های نظارتی صحبت کردند و این دستگاه‌ها نپذیرفتند و از نمایندگان البرز نیز خواستار رفع این مشکل شدند و کاری از پیش نرفت و پیگیری‌ها از همه جاها انجام شد ولی آقای خیلدار ماندگار نشد. باید مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز را کمک کرد و به اصالت فرهنگ تکیه و از موارد حاشیه‌ای دوری کرد.

 
معاون امور مجلس، استان‌ها و حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سیاست وزارت‌خانه این بود که در دایره مدیران فرهنگی برای استان البرز مدیر انتخاب شود، افزود: البرز در حوزه فرهنگی پیچیدگی‌های خود را دارد و مدیرکل جدید دارای چند وجه هنری، فرهنگی و ادبی است.

 
وی ادامه داد: هیچ فردی حق کار سیاسی در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد را ندارد و فرهنگ نباید مخلوط با سیاست شود و کشور ایران باید به جهانیان فرهنگ خود را نمایش دهد. امام جمعه کرج و استاندار البرز برای کمک به فرهنگ استان البرز اعلام آمادگی کردند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم