وینفرد شفر:
از میزبانی مقابل الهلال عربستان در عمان خوشحال نیستیم
حزب الله : سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: از اینکه در کشور عمان از تیم الهلال میزبانی می‌کنیم خوشحال نیستیم.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب : 162955
از میزبانی مقابل الهلال عربستان در عمان خوشحال نیستیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی ساعت ۱۹ سه شنبه در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های استقلال تهران و الهلال عربستان گفت:من از شرایطی که داریم خوشحال نیستم. ما در کشور زیبای عمان بازی می کنیم اما اگر بازی خانگی در تهران برگزار می شد، حداقل ۷۰ یا ۸۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می آمدند. خیلی بهتر بود که بازی در تهران برگزار می شد اما این اتفاق رخ نداد.

 
وی ادامه داد: آماده سازی خوبی در قطر انجام دادیم و در همان نیز به تمرینات ادامه دادیم. می دانیم بازی سختی داریم و بازیکنان نیز این موضوع را می دانند اما روحیه تیمی بالایی داریم. امیدوارم نتیجه خوبی برابر الهلال کسب کنیم.

 
سرمربی استقلال درباره تیم الهلال تصریح کرد: بازی های این تیم را دیدیم و آنالیز کردیم. می دانیم که بازیکنان گران قیمتی را جذب کرده اند اما تمرکز ما روی تیم خودمان است. ما بازیکنان جوان و ملی پوش و با تجربه خوبی  داریم و کار گروهی و روحی ما هم فوق العاده است. کاری که در تمرینات انجام دادیم، امیدواریم در زمین پیاده شود تا نتیجه مطلوب کسب کنیم.

 
شفر در پایان با اشاره به تساوی استقلال برابر الریان قطر در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا، گفت: برابر الریان ۱۵ دقیقه خوب نبودیم و بازیکنان تمرکز نداشتند. رفته به رفته بهتر شدیم. در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و فرصت های زیادی داشتیم که می توانستیم برنده میدان باشیم.

 
 تیم های فوتبال استقلال و الهلال عربستان از ساعت ۱۹ فردا سه شنبه در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در مسقط به مصاف هم می روند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مهر