علیپور دومین بازیکن برتر هفته اول لیگ قهرمانان آسیا شد
حزب الله : در نخستین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازیکن تیم ملبورن ویکتوری به عنوان برترین بازیکن شناخته شد.
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
کد مطلب : 162658
علیپور دومین بازیکن برتر هفته اول لیگ قهرمانان آسیا شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، با پایان بازی‌های هفته نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، اسامی برترین بازیکنان این هفته را اعلام کرد که علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از لروی جورج بازیکن تیم فوتبال ملبورن ویکتوری استرالیا که در تساوی  3- 3 تیمش برابر اولسان هیوندای 2 گل زد، در رده دوم قرار گرفته است.

 
علیپور در شب پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس برابر نسف قارشی ازبکستان در تهران 2 گل زد تا به سرخپوشان تهران برای کسب 3 امتیاز این بازی خانگی کمک بسزایی کرده باشد. علیپور در این بازی 4 شوت به سمت دروازه شلیک کرد و 27 پاس داد. او از AFC نمره 8.7 گرفته است.

 
در همین حال، بروی جورج به عنوان تنها بازیکنی که در رده‌بندی برترین‌های هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بالاتر از علیپور قرار گرفته از AFC نمره 9 گرفته است.

 
سومین بازیکن برتر هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیز می هالون مدافع تیم تیانجین کوانجیان چین است که در پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر کیتچی هنگ‌کنگ یک پاس گل داد.

 
رده‌بندی برترین بازیکنان هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

 
1- لروی جورج (ملبورن ویکتوری استرالیا) نمره:9

2- علی علیپور (پرسپولیس ایران) نمره: 8.7

3- می هالون (تیانجین کوانجیان چین) نمره: 8.6

4- کریم بودیاف (الدوحیل قطر) نمره: 8.6

5- ریکاردو گولارت (گوانگژو اورگراند چین) نمره: 8.6

6- میسلاو اورسیچ (اولسان هیوندای کره جنوی) نمره: 8.3

7- ژانگ لینپنگ (گوانگژو اورگراند چین) نمره:8.3

8- وسلی اسنایدر (الغرافه قطر) نمره: 8.2

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم