برخی منتقدان کاهش نرخ بیکاری در استان البرز را نمی‌بینند
استاندار البرز با بیان اینکه نرخ ۱۵.۸ درصد بیکاری استان به ۱۰ درصد رسیده است، گفت: بعضی‌ها نمی‌خواهند ببینند و عینک آن‌ها به گونه‌ای است که هیچ جا را ندیده و نباید برای حرف‌های این افراد غصه خورد.
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : 168733
برخی منتقدان کاهش نرخ بیکاری در استان البرز را نمی‌بینند

محمدعلی نجفی در کارگروه اشتغال استان البرز که ظهر امروز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: جلسه اشتغال برای استانداری البرز بسیار حائز اهمیت است و تاکید دارم جلسات اشتغال و کارگروه‌ها مرتب و با نظم برگزار شود.

استاندار البرز با اشاره به انتقادهایی که چند وقتی است به میزان اشتغال استان البرز از سوی رسانه‌ها مطرح می‌شود، اشاره کرد و افزود: بعضی‌ها نمی‌خواهند ببینند و عینک دودی آن‌ها به گونه‌ای است که هیچ جا را ندیده و نباید برای حرف‌های این افراد غصه خورد.

نجفی در ادامه به انتقادهای رسانه‌ها و برخی کارشناسان که به میزان اشتغال وارد شده اشاره کرد و گفت: نرخ 15.8 درصد بیکاری استان به 10 درصد رسیده است و قبل از اینکه من وارد استان البرز شوم برخی گفتند که با نرخ بیکاری 20 درصد مواجه خواهی بود.

وی ادامه داد: ما نمی‌گوییم مشکل اشتغال استان البرز را برطرف کرده‌ایم و تنها نرخ بیکاری را با جدیت کاهش داده ولی برخی نمی‌خواهند این آمار را ببینند.

استاندار البرز در پایان جلسه به علت نبود یکی از مدیران بانک‌های عامل که متولی تسهیلات اشتغال در استان البرز است به شدت عصبانی شد و فرد جایگزین مدیر بانک را با عصبانیت از جلسه بیرون کرد.


Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم