با صدور مجوز از سوی پلیس راهور ناجا صورت گرفت:
عرضه کامیون های ولوو با مدل 97 به بازار توسط سایپادیزل
حزب الله : سایپا دیزل موفق به اخذ مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودرو با مدل 1397 برای گروه محصولات ولوو شد
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب : 158743
عرضه کامیون های ولوو با مدل 97 به بازار توسط سایپادیزل
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،همزمان با فرا رسیدن ماه های پایانی سال، پلیس راهور ناجا مجوز شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودروهای تجاری ولوو با مدل 1397 را برای شرکت سایپادیزل صادر کرد.

بر اساس این گزارش، با توجه به رعایت تمامی تدابیر ابلاغی پلیس راهور ناجا توسط شرکت سایپادیزل، این مجموعه صنعتی به عنوان اولین خودروساز تجاری کشور، موفق به اخذ مجوز

شماره گذاری و صدور سند مالکیت خودرو با مدل 1397 برای گروه محصولات ولوو شد که از دی ماه به مشتریان تحویل خواهد گردید

 
شرکت سایپادیزل در راستای پاسخ به نیاز مشتریان و کسب رضایت ایشان،پس از انجام تمامی دستورالعمل های پلیس، اقدام به درخواست صدور مجوز شماره گذاری و نیز سند مالکیت محصولات تحویلی به مشتریان در پایان سال با مدل 1397 کرد که در این راستا، با توجه به رعایت تمامی موارد ابلاغ شده از سوی پلیس راهور ناجا به ویژه ساماندهی فاکتور فروش قطعات اصلی، موفق به دریافت این مجوز برای کلیه محصولات ولوو شد.

بر این اساس، طرح یاد شده شامل خریداران محصولات رده کشنده نظیر: ولووFH500،ولووFH460 و ولووFM460 بوده و خریداران کامیون های باری ولووFM460 و کمپرسی ولووMX460 خواهد شد .

 
گفتنی است، طبق اعلام سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصولات گروه ولوو تولیدی شرکت سایپادیزل با کسب 4 ستاره کیفی، عنوان باکیفیت ترین خودروهای تجاری کشور را یدک می کشند

Share/Save/Bookmark
مرجع :سایپا نیوز