آخرین وضعیت پرونده حمید صفت
وکیل مدافع حمید صفت خوانند معروف رپ می‌گوید که پرونده موکلش منتظر نظرنهایی کمیسیون پزشکی قانونی است و هنوز نظر این کمیسیون واصل نشده است.
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
کد مطلب : 159698
آخرین وضعیت پرونده حمید صفت
 
عسگر قاسمی آقباش درباره آخرین وضعیت پرونده حمید صفت خواننده معروف رپ که متهم به قتل ناپدری خود است اظهار کرد: پیشتر یک مرتبه پزشکی قانونی درباره این پرونده اظهارنظر کرده بود اما ابهاماتی داشت که درخواست کردیم ابهامات موجود در نظریه، برطرف شود.
 
این وکیل دادگستری اضافه کرد: بر همین اساس، حدود 4-3 ماه پیش پرونده برای اخذ نظریه کمیسیون پزشکی قانونی مجدداً به آن سازمان ارسال شده و منتظریم وصول پاسخ هستیم.
 
قاسمی آقباش گفت که کمیسیون پزشکی قانونی باید درباره علت فوت مقتول (ناپدری حمید صفت) نظر بدهد.
 
19 شهریور امسال، پزشکی قانونی نظریه خود درباره «علت مرگ پدرخوانده حمید صفت» را صادر و اعلام کرد: «خونریزی و آسیب مغزی در اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست متوفی» اعلام شده است.
 
به گزارش تسنیم، حمید صفت خواننده‌ای است که 28 مرداد ماه سال جاری به‌اتهام قتل ناپدری خود بازداشت شد.
 
وی در اظهارات اولیه با قبول درگیری و رد هرگونه ضربه به سر متوفی به بازپرس گفته بود: من به‌‌هیچ‌وجه ضربه به سر هوشنگ نزدم و اصلاً قصد کشتن وی را نداشتم فقط می‌خواستم او را بترسانم که مادرم را مورد ضرب‌وشتم قرار ندهد، احتمال می‌دهم سر هوشنگ حین کِشمکش با من به دیوار یا کمد کنار مبل خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد که مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :تسنیم