شهردار کرج؛
‍ پیگیری نحوه ساختار تامین مالی سامانه تراموا ضروری است
حزب الله : شهردار کرج با بیان اینکه مشکلی در زمینه انجام مطالعات امکان سنجی اجرای سامانه تراموا در کرج وجود ندارد، گفت: پیگیری مبحث فاینانس و نحوه ساختار تامین مالی سامانه تراموا توسط مشاور ضروری است.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب : 182692
‍ پیگیری نحوه ساختار تامین مالی سامانه تراموا ضروری است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی اصغر کمالی زاده در جلسه مطالعه ویژه امکان سنجی اقتصادی، راهبردی و عملیاتی جذب سرمایه گذار جهت ایجاد بالقوه سامانه تراموای سبک شهری، اظهار کرد: وجود اتوبوس، تاکسی، تِرَم، بی آر تی و مترو برای تسهیل در تردد شهروندان کرجی الزامی است و توجه به هر یک از موارد یاد شده به معنای نقض دیگری نیست.
 
وی با اعلام اینکه در حال حاضر خطوط پروژه قطارشهری و بی آر تی در کرج مشخص شده است، گفت: مشکلی در زمینه انجام مطالعات امکان سنجی اجرای سامانه تراموا در کرج وجود ندارد.
 
کمالی زاده کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و تسریع در زمان سفر و جابجایی شهروندان را از مهم ترین نتایج استفاده از تراموا بیان کرد.
 
شهردار کرج با تاکید بر لزوم توجه به نحوه ساختار تامین‌ مالی این طرح، گفت: بحث تامین مالی و فاینانس این پروژه برای مجموعه مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت است که باید توسط مشاورین مربوطه به طور تخصصی پیگیری و مطرح شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج