هادی حجازی‌فر:
انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است
حزب الله : بازیگر فیلم "لاتاری" درباره حضور خود در نقش‌های قهرمان محور تاکید کرد: من هیچ وقت جایگاهی ویژه برای خودم قائل نیستم و دوست دارم هر نقشی را تجربه کنم. شاید الان این نقش‌ها را بازی می‌کنم، اما فردا در فیلمی کمدی و یا یک فیلم جنایی بازی کنم.
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : 162522
انتخاب‌های بعدی من اوج دیوانگی است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بازیگر فیلم "لاتاری" گفت: من همواره به دنبال نقش‌های تازه و تجربه‌های جدید هستم و به همین خاطر در انتخاب‌های آتی خود ریسک‌هایی کرده ام که همه از شنیدن آن‌ها متعجب می‌شوند.

 
هادی حجازی‌فر بازیگر سینمای ایران که امسال با سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حاضر شده درخصوص انتخاب‌های بعدی خود در عرصه بازیگری گفت: من همواره به دنبال نقش‌های تازه و تجربه‌های جدید هستم و به همین خاطر در انتخاب‌های آتی خود ریسک‌هایی کرده ام که همه از شنیدن آن‌ها متعجب می‌شوند.

 
وی درباره احتمال حضورش در فیلمی کمدی افزود: اگر بفهمید برای آینده چه کار‌هایی را پذیرفتم متوجه می‌شوید تا چه حد می‌توانم ریسک کنم. البته از نظر خودم این انتخابات آتی کاملاً دیوانگی است، اما حضورم در فیلمی کمدی کاملاً قطعی شده است.

 
بازیگر فیلم "لاتاری" درباره حضور خود در نقش‌های قهرمان محور تاکید کرد: من هیچ وقت جایگاهی ویژه برای خودم قائل نیستم و دوست دارم هر نقشی را تجربه کنم. شاید الان این نقش‌ها را بازی می‌کنم، اما فردا در فیلمی کمدی و یا یک فیلم جنایی بازی کنم.

 
وی درباره حضور خود در فیلم دارکوب اضافه کرد: من بازیگر مصلحت اندیشی نیستم و از حضور در فیلم خوب حتی اگر کم رنگ باشم نمی‌ترسم. اگر بازیگر مصلحت اندیشی بودم به هیچ وجه در دارکوب سه سکانس بازی را نمی‌پذیرفتم.

 
حجازی‌فر درباره پرکار بودن خود در سال جاری سینمای ایران خاطرنشان کرد: امسال تجربه‌های مختلفی در سینما داشتم و از اینکه پرکار باشم هیچ ترسی ندارم. از ابتدا هم قرار نبوده کارنامه بدون نقصی داشته باشم، زیرا در حال تجربه کردن هستم و اگر قرار بر یاد گرفتن باشد در پروژه‌های زیادی به ایفای نقش خواهم پرداخت.

Share/Save/Bookmark
مرجع :میزان