توسط مسئولان منطقه 7 انجام شد:
عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای وهرجرد/دیدار با خانواده شهید قاسمی
حزب الله : گلزار شهدای وهرجرد صبح پنج شنبه توسط مدیر و مسئولان منطقه 7 شهرداری کرج عطرافشانی و غبارروبی شد.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب : 162224
عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای وهرجرد/دیدار با خانواده شهید قاسمی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مدیر منطقه 7 شهرداری صبح پنج شنبه به مناسبت ایام دهه مبارک فجر در گلزار شهدای وهرجرد حضور پیدا کرده و مراسم غبارروبی و عطرافشانی جهت تجدید میثاق با آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی با حضور مسئولین شهرداری منطقه 7 برگزار شد.

 
با توجه به اینکه این گلزار قدمتی 100 ساله دارد و یکی از قدیمی ترین آرامستان های شهر کرج محسوب می شود، طی چند سال گذشته برای نخستین بار مورد بازدید، عطرافشانی و فاتحه خوانی مسئولان شهری قرار گرفت.

 
در این مراسم، مدیر منطقه 7 شهرداری کرج دستوراتی نسبت به مرمت و رسیدگی به فضای سبز گلزار جهت بازسازی و بهسازی صادر کرد.

 
دیدار با خانواده شهید حسین محمد قاسمی

 
 مدیر منطقه 7 شهرداری کرج به همراه مسئول بازرسی و فرمانده پایگاه سلمان فارسی، مسئول حراست و جمعی از مسئولان منطقه به مناسبت ایام دهه فجر و با هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدای والامقام با خانواده شهید حسین محمد قاسمی دیدار کردند.

 
نادربیگی در این دیدار اظهار داشت: خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگ ترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند، خدمت به آنان اقدامی فرهنگی و ارزشمند بوده و تجلیل از خانواده های شهدا موجب افزایش روحیه ما مسئولان می شود.

 
وی بیان کرد: یاد شهدا نیز موجب اشاعه ارزش های ایثار و پایداری در جامعه می شود و تکریم و دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان، در واقع ادای دین به ارزش های انقلاب است.

 
مدیر منطقه 7 شهرداری کرج شهدا را مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد: تکریم و پاسداشت خانواده شهدا از وظایف اصلی مسئولین و خدمتگزاران مردم و انقلاب به شمار می رود.

 
نادربیگی در پایان این دیدار خاطرنشان کرد: حضور در جمع خانواده شهدا به شادابی روح کمک می کند و رسیدگی به امور این عزیزان افتخاری بزرگ محسوب می شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع :پایگاه خبری مدیریت شهری کرج