انصراف شهاب حسینی از یک نقش به خاطر شهید بابایی
حزب الله: روز گذشته سیدجمال ساداتیان در یک گفتگو اعلام کرد شهاب حسینی برای خدشه‌دار نشدن به شخصیت شهید بابایی از بازی در نقش منفی فیلم «متری شیش و نیم» سر باز زد
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب : 187920
انصراف شهاب حسینی از یک نقش به خاطر شهید بابایی
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،روزنامه جام جم درباره مصاحبه دیروز تهیه کننده «متری شیش و نیم» نوشت تا جایی که چند وقت پیش اعلام شد شهاب حسینی از بازی در فیلم «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی کناره گیری کرد. کسی که پیش از این فیلم «ابد و یک روز» را از او دیده بودیم. حالا روز گذشته جمال ساداتیان تهیه کننده این اثر از دید خودش علت این کناره گیری را توضیح داده و گفته که پذیرفتن نقش منفی برای شهاب حسینی ناگوار بوده است. از نگاه ساداتیان، بازی در نقش شهید بابایی ذهنیتی از شهاب حسینی توی ذهن مخاطبان ساخته است که حسینی ترجیح داده به این ذهنیت احترام بگذارد.

 
در ادامه سلما بابایی دختر شهید بابایی هم نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و گفته:اگر مطلب منتشر شده در رابطه با فیلم «متری شیش و نیم» صحت داشته باشد، قطعا مایه مباهات و افتخار ماست که ایشان پس از گذشت سال‌ها از پخش سریال شوق پرواز همچنان به حفظ شخصیت شهید بابایی در دید مردم توجه دارند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :مجله مهر