جنازه والیبالیست مازنی پیدا شد
حزب الله : پیکر حمید جهانیان والیبالیست مازنی عضو تیم دسته اولی توپکا شمال که سه روز قبل در ساحل خزر در بابلسر غرق شده بود، پیدا شد.
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : 170720
جنازه والیبالیست مازنی پیدا شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، پیکر حمید جهانیان والیبالیست مازنی عضو تیم دسته اولی توپکا شمال که سه روز قبل در ساحل خزر در بابلسر غرق شده بود، پیدا شد.

 
رئیس هیات نجات غریق مازندران گفت که پس از روز جست و جو قایقرانان، پیکر این ورزشکار مازنی در ساحل خزر در بابلسر از آب بیرون کشیده شد. نقی کریمیان دلیل این حادثه را نابلدی در شنا بیان کرد و افزود: جسد این جوان بابلسر برای کالبد شکافی و مراحل قانونی در اختیار پزشکی قانونی قرار می‌گیرد.

 
به گفته وی، با شروع طرح دریا از اول خردادماه سال جاری تاکنون چهار نفر در ساحل خزر در این استان غرق شدند.

حمید جهانیان از والیبالیست‌های جوان و مستعد تیم توپکا بابلسر (شمال) در رقابت‌های والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بود که روز یکشنبه به اتفاق دو دوست دیگرش با قایق به دل دریای خزر زدند.

بنا به گفته رئیس هیات نجات غریق مازندران، این ورزشکار برای بازگشت به ساحل ترجیح داد تا این مسیر را شنا کند که به دلیل نامعلومی پس از پریدن از قایق غرق شد.

مازندران از یکهزار کیلومتر ساحل خزر در ایران ۳۳۸ کیلومتر آن را در اختیار دارد و در سال جاری ۹۷ نقطه از این ساحل را طرح دریا اجرا کرد.

پارسال ۶۲ نفر هنگام شنا در سواحل دریای مازندران جان باختند.

Share/Save/Bookmark
مرجع :ایران آنلاین